Haapsalu Kutsehariduskeskus seadis puudele paarsada helkurit 20. november HKHK

Hoolime oma õpilastest ja kogukonnast! Seadsime HKHK ümber olevatele puudele ja alleele üles paarsada helkurit. Aktsiooniga tahame tähelepanu pöörata sellele, et inimesed oleksid autojuhtidele nähtavamad ning kannaksid helkurit. Puidumajja viiva ülekäiguraja kõrval asub helkuripuu, kus kõigil soovijatel on võimalus endale või oma lähedasele helkur võtta. Lisasime helkuritele ka haaknõela, et soovijad saaksid selle koheselt riietele kinnitada. Palume kõrgetelt puudelt helkureid mitte võtta, sest soovime neid kogu pimeda aja vältel teed valgustamas näha.

Kui Sul seisab kodus mõni üleliigne helkur, mida sa enam kindlasti ei kasuta, siis haara need kooli kaasa ja too ruumi 139. Leiame neile uue kodu kindlasti mõne puu peal!

Hoolime nii endast kui teistest - kanname helkurit!

Hoolime nii endast kui teistest - kanname helkurit!