Haapsalu Kutsehariduskeskus on "Tervist edendav töökoht" märgise omanik!! 23. mai HKHK

Rõõmsad uudised!

Meil on hea meel teatada, et Haapsalu Kutsehariduskeskus on saanud "Tervist edendav töökoht" märgise!

Tervise Arengu Instituut koostöös Tööinspektsiooniga andis kevadise hindamisvooru tulemusena märgise kasutusõiguse 26 tööandjale, sealhulgas ka meie koolile!

See tunnustus näitab, et väärtustame oma töötajaid ja õpilasi ning panustame järjepidevalt turvalise ja tervisliku töökeskkonna loomisesse. Oleme pühendunud liikumisaktiivsuse edendamisele, tasakaalustatud toitumise propageerimisele ning ennetustööle!

Õnnitleme ka teisi uusi märgise saajaid ja julgustame kõiki tervisedendusele tähelepanu pöörama!

Loe pikemalt Tervise Arengu Insituuudi veebilehel.

Rõõmsad uudised!