Heategevusliku ürituse raames valminud mängutoa sisustus jõudis lastehaigla mängutup 23. oktoober HKHK

Haapsalu Kutsehariduskeskuse aulas toimus mõningad aastad tagasi suurejooneline heategevuslik 5-käiguline õhtusöök, millega koguti raha SA Tallinna Lastehaigla neuroloogia-taastusravi osakonnale mängutoa kavandamiseks ja sisustamiseks. Oli suur rõõm tõdeda, et heategijaid jagus nii suurel hulgal. Ürituse piletitulu suunati mängutoa mööbli valmistamiseks.

Eelmisel nädalal paigaldati valminud mööbel lastehaigla mängutuppa. Suur osa mängutoa sisustusest sai küll paigaldatud, kuid väike osa on veel puidumajas valmistamisel. Mängumaja, kardinad, erinevad tasapinnad laudadel, mis võimaldavad ratastooliga ligi pääseda, pingid, toolid ja raamaturiiulid – kõik see sai võimalikuks tänu HKHK tisleri eriala õpilaste panusele Aare Mehiste juhendamisele. Tisleri eriala rühmadest panustasid TL-21; T-20 ja T-21 õpilased, viimistlust juhendas puidumaja õpetaja Ülle Kübarsepp. Projekti raames tuli luua ka CNC programmi jaoks joonised ning väga suur osa töös tehti CNC puidutöötlemiskeskusega.

Paigaldamise meeskonnas olid lisaks juhendajale kaks praktikanti, T-21 õpilane ja Prantsusmaalt pärit praktikant. Mängumaja kardinad valmisid aga meie kutseõpetaja Janne Muuli kuldsete kätega!

Mängutoa sisustus valmis koostöös Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži tudengitega, kes spetsialiseeruvad käsitöötehnoloogiad ja disain erialal. Kolledži tudengid koostasid ideekavandid ja joonised, mille järgi HKHK õpilased mängutoa sisustuse valmis tegid!

Suured tänud kõikidele osapooltele - annetajatele, heategevusliku õhtusöögi läbiviijatele, Haapsalu Kolledži tudengitele, HKHK õpilastele ning juhendajatele! Aitäh Tallinna Lastehaiglale usalduse eest! Oleme rõõmsad, et saame panustada Tallinna Lastehaigla mängutoa paremaks muutmisesse. Loodame, et saame pakkuda lastele palju mängurõõmu!