HKHK aulas on üleval õpilastööde näitus 03. mai HKHK

Haapsalu Kutsehariduskeskuse mööblirestauraatori, tisleri ning pehme mööbli valmistaja erialade õpilased on kooli aulasse üles seadnud näituse oma praktilistest töödest. Näitusel saab näha esemeid, mis sõltumata eriolukorra takistustest on valmis saanud ning peab tõdema, et töö kvaliteedis pole kuidagi allahindlust tehtud. Õpilased tegid uuenduskuuri Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži päevi näinud diivanitele, samuti on näitusel tellimustöid nii klientidele kui esemeid, mis tehtud õpilaste enda tarbeks.

Meie noored ja täiskasvanud õpilased on olnud distantsõppe perioodil äärmiselt tublid ning näitus on tõestus sellest, et ka koroona-aja tingimustes on siiski võimalik praktilist õpet läbida.

Näitus kooli aulas on üleval 3.-13. maini. Õpilasi juhendasid puiduosakonna õpetajad Janne Muuli, Epp Klimenko, Reelika Smill, Lauri Kutsar, Marek Tarkin, Mariliis Õunapuu, Aare Mehiste, Ülle Kübarsepp ning Margus Krips.