HKHK liitus Edumuse programmiga 04. september HKHK

Alates sellest õppeaastast on Haapsalu Kutsehariduskeskus (HKHK) uhkusega liitunud Edumuse valikkursuste veebiplatvormiga, olles üks esimeste kutsehariduskeskuste seas Eestis.

Mis on Edumus?

Edumus pakub HKHK esimese kursuse õpilastele põnevaid ja praktilisi veebikursuseid, mida juhendavad oma ala professionaalid. Õpilasi ootavad live-tunnid veebis, praktilised ülesanded ja võimalus õppida koos sarnaste huvidega noortega üle kogu Eesti. Edumuse veebikoolis omandavad noored 21. sajandi oskusi, mida saavad oma koolis valikainena arvestada.

Kuidas toimub õpe?

Iga õpilane saab valida ühe talle meelepärase kursuse, mis on üks HKHK õppekava osa. Kevadel teevad õpilased oma läbitud kursusest ettekande kaasõpilastele. Kursustega tutvuvad noored rühmajuhendaja kaasabil, kes juhendab ka kogu protsessi ja vastab küsimustele.

Kõik Edumuse kursused on täielikult veebipõhised. Õpilased saavad osaleda reaalajas veebitundides, suhelda õpetajaga ning läbida kursust eelsalvestatud materjalide ja iseseisvate ülesannete abil, oma tempos ja sobival ajal. Vajadusel pakub noortele tuge meie kooli haridustehnoloog.

Tule tutvu kursustega siit: Edumus.ee kursused.

Samuti kutsume teid lugema Katariina lugu, kus ta jagab oma kogemusi Edumuse kursusel osalemisest: Katariina lugu.

Uued ja põnevad õppimisvõimalused ootavad avastamist!

Mis on Edumus?

Kuidas toimub õpe?

Tule tutvu kursustega siit: Edumus.ee kursused.

Uued ja põnevad õppimisvõimalused ootavad avastamist!