HKHK õpilased on osavad laskmises ja jalgpallis 23. mai HKHK

14.-15. maini toimusid Männiku välilasketiirus Eesti noorte meistrivõistlustel laskmises näitas tublisid tulemusi IT-süsteemide nooremspetsialisti eriala (IT21) õpilane Kaspar Tõnisson, kes saavutas olümpia kiirlaskmise I võistkonnas meeskondlikult I koha. Meeskonnakaaslasteks olid võistlustel Karlis Lõps ja Raian Kleemann.

Kaspar tuli veel teiselegi medalikohale, saavutades vabapüstoli meeskonnas samade kaaslastega III koha. Individuaalarvestuses saavutas Kaspar 5. koha olümpia kiirlaskmises.

Eesti Kutsekoolide Spordiliidu (EKKSL) meistrivõistluse jalgpalli esiliigas tegid ilma HKHK jalgpallurid, kes saavutasid tubli III koha. Võistkonnas olid: Martin Nurk, Kevor Raagel, Toni Kurm, Tormi Mehide, Mario Reks, Kristjan Heinloo ja Keijo-Kevin Korpe.

Edu tublidele sportlastele! Aitäh õpetajatele ja treeneritele!

Edu tublidele sportlastele! Aitäh õpetajatele ja treeneritele!