HKHK tänab ja tunnustab 2024 03. juuli HKHK

Enne suviseid lõpuaktuseid kogunesid meie koolipere usinad õpetajad ja töötajad kooli aulas, et üheskoos pidulikul tänuüritusel nautida maitsvaid suupisteid, meelt lahutada ja tublidele kolleegidele plaksutada!

Direktor Riinu Raasuke võttis kokku tegusa õppeaasta ning meenutasime üheskoos töövõite ja silmapaistvaid tegusid. Jagasime välja kooli väärtusi kandvaid tiitleid, tänasime staažikaid HKHK hingesid, kellel on 5 ja enam töötatud aastat ning ühtlasi kuulutasime välja ka aasta õpetajad!

Selle aasta silmapaistvad HKHK tegijaid:

HKHK hooliv hing - Stella Kisant

HKHK avatud arvamusliider - Airi Aavik

HKHK meisterlik meeskonnaliige - Eneli Uibo

HKHK koostöine kolleeg - Heli Nõupuu

HKHK aasta tegu - Hermese konverents

Aasta digimeister - Aili Tervonen

Aasta rahvusvahelise koostöö edendaja - Rain Koor

Aasta õpetaja - Rain Koor, Ülle Moks ja Tiit Lints

Plaksutasime ja jagasime välja aasta õppija tiitlid meie tublidele kolleegidele, kes olid ise õppija rollis ning värsked diplomid koju toonud!

Tänasime veelkord kutsemeistrivõistluste juhendajad, kes panustasid omalt poolt õpilaste ettevalmistamisse ja juhendamisse Noor Meister 2024 kutsemeistrivõistlustel.

Fotod: Silver Raidla

Selle aasta silmapaistvad HKHK tegijaid:

HKHK hooliv hing - Stella Kisant

HKHK avatud arvamusliider - Airi Aavik