HKHKs peeti kutsekoolide töötajate sõpruskohtumist sulgpallis 30. mai HKHK

27. ja 28. mail toimus Haapsalus kutsekoolide sõpruskohtumine sulgpallis, milles osalesid kolme kutsekooli - Tallinna Ehituskool, Rakvere Ametikool ning Haapsalu Kutsehariduskeskuse - töötajad.

Esimesel kohtumispäeval mängiti mees- ja naisüksikmänge. Naisüksikmängus olid HKHK võistlejad alistamatud. 1. koha saavutas Reelika Smill ning 2. koha Ivika Raudsepp.

Pärast naisüksikmänge asusid paremusjärjestust ritta seadma mehed. Meesüksikmängus saavutas 1. koha Ando Roos (Tallinna Ehituskool); 2. koha Valdo Nõlvak (HKHK) ning 3. koha Vello Akel (Rakvere Ametikool).

Võistluspäeva muljeid vahetati õhtul Talumehe kõrtsis ühise söögilaua taga.

Teist võistluspäeva alustati segapaarismänguga, mille tulemused olid korraldajatele taas rõõmustavad. 1. koht – Küllike Allmäe (HKHK) ja Raiko Kaasik (Rakere Ametikool); 2. koht – Ivika Rausepp ja Valdo Nõlvak (HKHK) ning 3. koht – Rael Mäe ja Riho Mäe (Rakvere Ametikool).

Meespaarismängus olid tulemused aga järgmised: 1. koht – Valdo Nõlvak (HKHK) ja Raiko Kaasik (Rakvere Ametikool); 2. koht – Ando Roos (Tallinna Ehituskool) ja Riho Mäe (Rakvere Ametikool) ning 3. koht – Knud Jessen ja Mehis Ehanurm (HKHK).

Palju õnne võitjatele ning suured tänud Mehisele, kes kogu sõpruskohtumise organiseerimise enda peale võttis. Oli tore (taas)kohtumine, jällenägemiseni jaanuaris 2023!

Võistluspäeva muljeid vahetati õhtul Talumehe kõrtsis ühise söögilaua taga.