Uudised

Hooldustöö eriala inspiratsioonirikkad õppereisid 21. mai HKHK


Haapsalu Kutsehariduskeskuse hooldustöö eriala õppijate õppeaasta on olnud täis põnevaid ja harivaid õppereise. Mai keskel võtsid meie HTT-23 ja HT-23 grupi õpilased koos oma põhijuhendajatega (Arge Lehti, Ingrid Tõnissoo ja Tiina Sinijärvega) ette kaks erilist õppereisi!

HTT-23 külastus Benita Kodusse ja Tabasalu Pihlakodusse

16. mail külastas töökohapõhise hooldustöö õpperühm (HTT-23) Benita Kodu ja Tabasalu Pihlakodu. Õpilased kogusid mõlemas hooldusasutuses väärtuslikke teadmisi, mida nad saavad tulevikus oma töökohtadel rakendada. Külastuste tulemusena valmisid kokkuvõtvad plakatid, kus tõsteti esile innovatiivseid ideid ja tegevusi, mida nad sooviksid ka oma töökohas näha.

Ht-23 Külastus Rapla Hooldekeskusesse ja Hageri Hooldekodusse

Järgmisel päeval, 17. mail, külastas hooldustöö õpperühm (HT-23) koos õpetaja Ingrid Tõnissooga Rapla Hooldekeskust ja Hageri Hooldekodu. Õppijtele avaldas muljet nii asutuste töökeskkonnad kui ka töötajate pühendumus. Õppijad tõid peale õppereisi välja mitmeid positiivseid aspekte, mida nad oma tulevases töös väärtustavad:

  • Töötajate motivatsioonipakett: väärtuslikud boonused ja hüved.
  • Normaalne töökoormus: tasakaalustatud töö- ja puhkeaeg.
  • Hea töökeskkond: meeldiv ja toetav atmosfäär.

Õppereiside tagasiside oli erakordselt positiivne. Asutuste personal võttis meie õppijaid soojalt vastu ning  innukalt tutvustati oma keskkondi ja tegevusi. Õpilased said väärtuslikku kogemust ja inspiratsiooni, mida nad saavad rakendada oma tulevases karjääris hooldustöö valdkonnas.

Oleme väga tänulikud Benita Kodule, Tabasalu Pihlakodule, Rapla Hooldekeskusele ja Hageri Hooldekodule nende külalislahkuse ja jagatud teadmiste eest. Sellised õppereisid rikastavad meie õppijate õpikogemust ja aitavad kaasa nende professionaalsele arengule.

Haapsalu Kutsehariduskeskus jätkab pühendunult oma õpilaste arendamist läbi praktiliste kogemuste ja väärtuslike õppekäikude. Täname kõiki, kes on panustanud meie õpilaste haridusteekonda! 

Kui ka Sul on huvi tulla õppima hooldustööd, siis tea, et just nüüd on avatud vastuvõtt hooldustöötaja kui ka tegevusjuhendaja erialale!

Lisainfo: www.hkhk.edu.ee/vastuvott

Haapsalu Kutsehariduskeskuse hooldustöö eriala õppijate õppeaasta on olnud täis põnevaid ja harivaid õppereise. Mai keskel võtsid meie HTT-23 ja HT-23 grupi õpilased koos oma põhijuhendajatega (Arge Lehti, Ingrid Tõnissoo ja Tiina Sinijärvega) ette kaks erilist õppereisi!

HTT-23 külastus Benita Kodusse ja Tabasalu Pihlakodusse

16. mail külastas töökohapõhise hooldustöö õpperühm (HTT-23) Benita Kodu ja Tabasalu Pihlakodu. Õpilased kogusid mõlemas hooldusasutuses väärtuslikke teadmisi, mida nad saavad tulevikus oma töökohtadel rakendada. Külastuste tulemusena valmisid kokkuvõtvad plakatid, kus tõsteti esile innovatiivseid ideid ja tegevusi, mida nad sooviksid ka oma töökohas näha.

Ht-23 Külastus Rapla Hooldekeskusesse ja Hageri Hooldekodusse

Järgmisel päeval, 17. mail, külastas hooldustöö õpperühm (HT-23) koos õpetaja Ingrid Tõnissooga Rapla Hooldekeskust ja Hageri Hooldekodu. Õppijtele avaldas muljet nii asutuste töökeskkonnad kui ka töötajate pühendumus. Õppijad tõid peale õppereisi välja mitmeid positiivseid aspekte, mida nad oma tulevases töös väärtustavad:

  • Töötajate motivatsioonipakett: väärtuslikud boonused ja hüved.
  • Normaalne töökoormus: tasakaalustatud töö- ja puhkeaeg.
  • Hea töökeskkond: meeldiv ja toetav atmosfäär.

Õppereiside tagasiside oli erakordselt positiivne. Asutuste personal võttis meie õppijaid soojalt vastu ning  innukalt tutvustati oma keskkondi ja tegevusi. Õpilased said väärtuslikku kogemust ja inspiratsiooni, mida nad saavad rakendada oma tulevases karjääris hooldustöö valdkonnas.

Oleme väga tänulikud Benita Kodule, Tabasalu Pihlakodule, Rapla Hooldekeskusele ja Hageri Hooldekodule nende külalislahkuse ja jagatud teadmiste eest. Sellised õppereisid rikastavad meie õppijate õpikogemust ja aitavad kaasa nende professionaalsele arengule.

Haapsalu Kutsehariduskeskus jätkab pühendunult oma õpilaste arendamist läbi praktiliste kogemuste ja väärtuslike õppekäikude. Täname kõiki, kes on panustanud meie õpilaste haridusteekonda! 

Kui ka Sul on huvi tulla õppima hooldustööd, siis tea, et just nüüd on avatud vastuvõtt hooldustöötaja kui ka tegevusjuhendaja erialale!

Lisainfo: www.hkhk.edu.ee/vastuvott