Keelekümblus Soomes 03. november HKHK

26. - 28. oktoobril teostus täiendava soome keele õppe viimane reis keelekeskkonda, PRÕM projekti raames. Aastatel 2020-2022 toimus kokku neli 3-päevast reisi. Seekord tegid keelekümblust Helsingis kokad (KO21, K20 ja K21). Sõnakorje toimus läbi erinevate giidituuride ja teenindussituatsioone. Külastati hotelli- ja restoranimuuseumi, käidi Oodis ning Viini ja Ruoka 2022 messil kaasa elamas aasta koka ja teenindaja kutsevõistlustele. Projekti tulemusena võtab kuju õpilaste poolt loodud ja illustreeritud teenindusalane sõnastik.

Ühispilt tehtud vangla kirikus, kus viiakse läbi ka temaatilisi/stiliseeritud toitlustusüritusi.