Kolmapäeval selgitatakse HKHKs välja parimad restoraniteenindajad 14. märts HKHK

16. märtsil peetakse meie majas restoraniteenidajate üle-eestilist kutsemeistrivõitstlust Noor Meister.

Tegemist on individuaalse kutsevõistlusega, kust igast koolist on oodatud võistlema kuni kaks õpilast. Võistlusülesannete sisuks on erinevad restoraniteenindusega seotud moodulid. Näiteks panevad osalejda ennast proovile lipsusõlme sidumises, salvrätikute voltimises, pidulikus söögilaua katmises ning table boxingus, samuti piduliku õhtusöögi teeninduses ning paljus muuski.

Võistluse korraldusmeeskonda kuuluvad Haridus- ja Noorteamet, Eesti Kelnerite Liit ning Haapsalu Kutsehariduskeskus. HKHK poolt on peakorraldajaks kooli teenindusjuht ja teeninduse kutseõpetaja Kersti Õim.