Loodusgiidi õpilaste korraldatav Läänemaa Loodusfestival algab 10. mail 29. aprill HKHK

Tänavune loodusgiidi lõpukursuse õpilaste korraldatav Läänemaa Loodusfestival on pidulikult pühendatud ​looduse ja looduses liikumisega seostuvatele hirmudele, müütidele ning nende seljatamisele - ​ikka selleks, et kõigil oleks mõnus ja turvaline seigelda! Festival kannab pealkirja HIRMULOOD(US).

Loodusfestivalil saab nautida erinevaid näituseid, osaleda töötubades ja (öistel)retkedel ning lihtsalt loodusest rõõmu, aga pisut ka hirmu tunda.

Loodusfestivali tegevustest tulvil kava leiab aadressilt laanemaaloodusfestival.ee ning jooksva infoga kursis olla läbi festivali Facebooki lehe.

Olete oodatud üksi, sõbraga või koos perega!

Olete oodatud üksi, sõbraga või koos perega!