Õpetajad korraldasid vahva lauamängude õhtu 21. veebruar HKHK

Eelmise nädala kolmapäeva õhtupoolikul oli peamaja noortetoas palju sagimist ja elevust, sest IT kutseõpetaja Rain Koori eestvedamisel toimus lauamängude õhtu, millest võtsid osa nii õpetajad kui õpilased.

Rain ning üldharidusosakonna juhataja Knud, matemaatikaõpetaja Margit ja HKHK endine IT õpetaja Oliver asusid kohalviibijatele tutvustama ja demonstratsiooniks mängima strateegilist lauamängu nimega Catan.

Noortetuppa kogunenud huvilised olid valdavalt IT õpilased, kellel oli lisaks õpetajatele samuti võimalus proovida ise Catani mängida, sest kohalolijatele oli üles seatud ka oma lauamängunurk.

Õpetaja Rain oli tutvumiseks kaasa haaranud teisigi põnevaid mänge, mida sel korral veel ühiselt mängima ei asutud. Need olid kaasa võetud sellepärast, et tutvustada kohaletulnud huvilistele, milliseid strateegilisi lauamänge veel olemas on ning mida järgmistel kordadel võiks ühiselt mängima õppida.

Piisava hulga huviliste olemasolul plaanib õpetaja Rain edaspidi kaks korda kuus hakata korraldama lauamängude huviringi. Seega siit ka üleskutse - HKHK õpilased ja töötajad, kes te olete huvitatud järgmisest lauamängude õhtust, andke palun endast Rainile teada aadressil rain.koor@hkhk.edu.ee.