Õpilased käisid Noorel Meistril oma oskusi näitamas 25. aprill HKHK

Vabariiklike kutsemeistrivõistlusi "Noor Meister" pole koroonaviiruse laialdasest levikust tingituna saanud pidada nii nagu varasemalt - neid on nihutatud seetõttu võistluskalendris mitmeid kordi hilissügisest kevadeni. Nüüd on need aga taas toimumas ning esimesed selleaastased noored meistrid on juba ka välja selgitatud.

Haapsalu Kutsehariduskeskuse 3. kursuse ehitusviimistleja Grete-Liis Uustalu sai Järvamaa Kutsehariduskeskuses peetaval plaatijate kutsemeistrivõistlusel 2. koha.

Märtsi lõpul võisteldi Võrus aga parima mööblitisleri tiitli nimel. HKHK-t esindas võistlusel tisleri eriala 2. kursuse õpilane Martin Nurk, kes saavutas tihedas konkurentsil tubli 5. koha.

Aprillikuus panid turismiettevõtte teenindaja 3. kursuse neiud Mariliisa Murumäe ja Sheryl Hurt end proovile veel ka vastuvõtu administraatori ja üldehituse 1. kursuse õpilased Renno Jurkatam ning Mati Toomas müürsepa kutsemeistrivõistlustel. Esikohti sel korral küll ei tulnud, kuid hea kogemuse võrra saadi rikkamaks küll.