Õpilased pidasid lauatennise turniiri 31. mai HKHK

Eelmisel nädalal korraldasid meie tublid õpilasesinduse õpilased väga edukalt lauatennise turniiri. Osalejaid oli palju ja päev sujus väga hästi!

Põneva võistluse lõpuks selgusid ka meie õpilaste seast parimad:

1. koht - Kaimo Koltsin (T-20)
  2. koht - Denis Krjutškov (T-20)
  3. koht - Artur Snigurski (IT-20)
  4. koht - Tormi Mehide (V-20)
  5. koht - Laurit Kurm (T-21)

Kiitust aga väärivad kõik osalejad!

Eriline tänu aga korraldajatele, kes said turniiri korraldamisega suurepäraselt hakkama. Ootame juba uusi toredaid üritusi!

Aitäh Artur Snigurski, Martin Nurk, Emma Marta Tammet, Dajana Mähdi, Kirke Maria Len, Laurit Kurm, Sten Mairon Ost, Gregor Villako, Renor Tibar!

Põneva võistluse lõpuks selgusid ka meie õpilaste seast parimad:

1. koht - Kaimo Koltsin (T-20)
  2. koht - Denis Krjutškov (T-20)
  3. koht - Artur Snigurski (IT-20)
  4. koht - Tormi Mehide (V-20)
  5. koht - Laurit Kurm (T-21)

Kiitust aga väärivad kõik osalejad!