Õpilaste ja õpetajate sportlikud saavutused 03. märts HKHK

9. ja 10. veebruaril toimusid Otepääl Eriolümpia X talimängud, millest võtsid osa kaks HKHK õpilast. Õpilane Sander Kriit saavutas 200m räätsajooksus 1. koha ning räätsateatejooksus koos Viigi kooliga toodi koju samuti esikoht. Talimängude fotogalerii

2. märtsil peeti Pärnus Eesti Kutsekoolispordi Liit meistrivõistlused sulgpallis. Tüdrukute üksikmängus saavutas HKHK õpilane Keidi-Kaisa Liik 2. koha, noormeeste üksikmängus aga Toomas Klemmer 4. koha.

Töötajatest võitis Küllike Allmäe naisüksikmängus esikoha ning meesüksikmängus tõi auväärse 3. koha koju kehalise kasvatuse õpetaja Mehis EhanurmSegapaarismängus võitlesid end 2. kohale Knud Jessen ja Küllike Allmäe. Meespaarismängus olid tulemused samuti väga head, sest koju toodi Valdo Nõlvaku ja Mehis Ehanurme poolt 2. koht ning Knud Jesseni ja Margus Kripsi duo näol 3. koht.

Õnnesoovid meie tublidele õppijatele ning õpetajatele!

Õnnesoovid meie tublidele õppijatele ning õpetajatele!