Õppeaasta sai avatud ilusa ilma ja mõnusa kontserdiga 31. august HKHK

Esmaspäeval, 30. augustil kell 10 kogunes koolipere peamaja õuealale, et ühiselt avada õppeaasta ning tutvuda kooli- ja rühmakaaslastega.

Direktor Ingrid Danilov tervitas oma avakõnes kõiki uusi õppijaid, kes on leidnud tee Haapsalu Kutsehariduskeskusesse. Käesoleval õppeaastal alustas HKHKs kooliteed üle 350 noore ja täiskasvanud õppija.

Järgmisena tervitas kooliperet õppedirektor Ülle Ojamäe, kes tutvustas uutele õppijatele nende rühmajuhendajaid ning jagas korralduslikku infot õppetöö kohta.

Pärast avaaktust siirdusid alustavad õpperühmad rühmajuhendaja tundi, jätkukursustel algas õppetöö tunniplaani alusel.

Kell 11.45 oodati kogu koolipere lõunasöögile koolimaja söögisaali, kus pakuti õpilaste ühte lemmikrooga - kartulisalatit ja viinereid.

Esimese koolipäeva lõpetas meeleolukas kontsert koos ühise tordisöömisega kooli õuealal, kus kooliperele musitseeris suurepärase lauluhäälega Marianne Leibur.