Uudised

Õppetöö korraldamine koroonaviiruse leviku tingimustes 02. september HKHK


2020/2021. õppeaasta algab koolis tavapäraselt, kuid kool jälgib pidevalt viiruse levimist. Nakkusohu kasvades võib toimuda õppetöö osaliselt ka distantsõppena. Selleks, et nakkusoht oleks meie koolis minimaalne, peame me üheskoos järgima ohutusnõudeid.

Õpilased desinfitseerivad õppehoonetesse sisenedes ja sealt väljudes oma käed ukse juures oleva desinfitseerimisvahendiga.  Peahoonesse sisenevad õpilased vaid peauksest. Peamaja uks on avatud E-R 7.00-18.00, L 7.00-15. 00üleriided tuleb jätta garderoobi.

Haigussümptomitega  nagu nohu, köha ja/või palavik, pole lubatud kooli tulla!

Lõunatamine toimub koolis 5. ja 6. tunni ajal õppejuhi poolt koostatud graafiku aluselSöögivahetunnid 1.-4 09.2020

Kool varustab riskirühmas olevad õpilased ja töötajad nende soovil kaitsemaskidega. Kõik õpilased ei pea kandma maski, küll aga soovitame kanda maske õpilastel ja töötajatel, kellel esineb kroonilisi haigusi või kes on vanusgrupis 65+. Kaitsemaske väljastab peahoonesse sisenevatele õpilastele kooli sotsiaaltöötaja Heidi Simisker, kes asub 0.korrusel paiknevas kabinetis 025.

Ehitusmajja ja puidumajja sisenevad riskirühma õpilased ja töötajad saavad kaitsemaskid oma osakonnajuhataja käest, hostelis asuvatesse õpperuumidesse sisenejad oma õpetajate käest.

2020/2021. õppeaasta algab koolis tavapäraselt, kuid kool jälgib pidevalt viiruse levimist. Nakkusohu kasvades võib toimuda õppetöö osaliselt ka distantsõppena. Selleks, et nakkusoht oleks meie koolis minimaalne, peame me üheskoos järgima ohutusnõudeid.

Õpilased desinfitseerivad õppehoonetesse sisenedes ja sealt väljudes oma käed ukse juures oleva desinfitseerimisvahendiga.  Peahoonesse sisenevad õpilased vaid peauksest. Peamaja uks on avatud E-R 7.00-18.00, L 7.00-15. 00üleriided tuleb jätta garderoobi.

Haigussümptomitega  nagu nohu, köha ja/või palavik, pole lubatud kooli tulla!

Lõunatamine toimub koolis 5. ja 6. tunni ajal õppejuhi poolt koostatud graafiku aluselSöögivahetunnid 1.-4 09.2020

Kool varustab riskirühmas olevad õpilased ja töötajad nende soovil kaitsemaskidega. Kõik õpilased ei pea kandma maski, küll aga soovitame kanda maske õpilastel ja töötajatel, kellel esineb kroonilisi haigusi või kes on vanusgrupis 65+. Kaitsemaske väljastab peahoonesse sisenevatele õpilastele kooli sotsiaaltöötaja Heidi Simisker, kes asub 0.korrusel paiknevas kabinetis 025.

Ehitusmajja ja puidumajja sisenevad riskirühma õpilased ja töötajad saavad kaitsemaskid oma osakonnajuhataja käest, hostelis asuvatesse õpperuumidesse sisenejad oma õpetajate käest.