Parim "Noor Meister 2020" plaatimises on HKHK ehitusviimistluse õpilane Reimo Mihkelson 19. november HKHK

Eelmise nädala lõpul, 12.-13. novembril kogunesid mitmed noored kutseõppurid üle Eesti kokku Järvamaa Kutsehariduskeskusesse, et maha pidada plaatimise kutsemeistrivõistlused. Võistlusülesandena pidid noored ette valmistama ja plaatima kolmeõõtmelise seinapinna, millel oli kujundatud rott. Haapsalu Kutsehariduskeskust oli esindamas ehitusviimistluse V-18 õppegrupi õpilane Reimo Mihkelson, teda juhendas kutseõpetaja Inge Gagarina.

Kahepäevase võistluspäeva paremusjärjestus oli järgmine:
I  koht Reimo Mihkelson, Haapsalu Kutsehariduskeskus
II koht Kalle Teor, Viljandi Kutseõppekeskus
III koht Artur Reinvart, Tallinna Ehituskool

Soovime Reimole ja Ingele palju, palju õnne kogu koolipere poolt!

Kahepäevase võistluspäeva paremusjärjestus oli järgmine:
I  koht Reimo Mihkelson, Haapsalu Kutsehariduskeskus
II koht Kalle Teor, Viljandi Kutseõppekeskus
III koht Artur Reinvart, Tallinna Ehituskool

Soovime Reimole ja Ingele palju, palju õnne kogu koolipere poolt!