Põnev koostöö: meie kondiitriõppijate imeilusad tordid toidufotokoolitusel! 24. oktoober HKHK

Mõningad nädalad tagasi avanes meie kondiitriõppijatel põnev koostöövõimalus, saata tundides valmistatud tordid Ragne Värk toidufotokoolitusele.

"Selliste projektide üle on meil alati väga hea meel, kuna toob õppeprotsessi põnevust ja annab õppijatele suurema võimaluse loovust ning fantaasiat toodete kaunistamisel kasutada", sõnas KND-22 juhendaja Kristiina Rand. Õppijad said katsetada erinevate vormide, materjalide ja detailidega, nii mõnigi algne idee sai päeva lõpuks hoopis uue suuna.

Ragne Värki sõnul olid tordid imeilusad, tekitasid koolitusel osalejatele elevust ja lust oli selliseid küpsetisi pildistada! Näiteks sai täiesti erilise välimuse meie kondiitrite kutseeksami tehnoloogilise kaardi järgi valmistatud tort Trühvel, kus järgiti täpselt retsepti, kuid et toote kujundamisel oli lubatud lennukas fantaasia, sai valmis efektne väike kahekorruseline tort.

Tulemust ootati põnevusega ja seda asja eest, sest välja tulid vapustavad fotod!

Suur tänu Ragne Värk, Daire Kaup, Old Hapsal Hotel ja suur tänu meie kondiitriõppijatele nende imeliste tortide ja kookide eest!

Fotod: Ragne Värk

Tordid: KND-22