Uudised

Räätsajooksjad tõid säravaid medaleid 20. veebruar HKHK

15. veebruaril kogunesid Eriolümpialased Porkunisse, et end proovile panna räätsajooksus. Koguni 90 võistlejat üle kogu Eesti jooksid räätsadel individuaalselt 100m- ja 200m distantsidel ning teates võeti mõõtu 4 x 100m jooksus. Hästi ettevalmistatud rajad ja imeilus talveilm soosisid võistluste õnnestumist.

Haapsalu Kutsehariduskeskust esindasid üldehituse eriala õpilane Egon Naur, kes saavutas 200m poiste jooksus 4. koha, abikoka õpilane Janno Mürkhein, kes võitis oma vanuseklassis 100m jooksus 2. koha ning samuti abikoka õpilane Raile Lundver, kes 16.-21. aastaste tütarlaste 200m jooksus sai tubli 2. koha.

Meeskondlikus teatejooks, kus tuli räätsadel joosta 4 x 100meetrit haarati kampa ka Viigi kooli esindaja ning joosti välja 2. koht. Super!

Täname võistlejaid ja õpetaja Mehis Ehanurme, kes ei väsi end ikka ja jälle proovile panemast!