Uudised

Rõõmurohke Perepäev HKHK-s! 07. juuni HKHK


30. mail toimus HKHK-s imetore perepäev, mis tõi meie kooliperele ja sõpradele palju rõõmu! Üritus tõotas tulla päikseline ja armas ning just selline see ka oli!

Kolmanda kursuse turismiettevõtte teenindaja eriala õpilased korraldasid kogukonnaprojekti raames, ühe toreda perepäeva, kus leidus terve hulk lõbusaid tegevusi nii koolipere pisematele kui ka suurematele sõpradele!

Kohal olid meie kooli töötajate, õpilaste ning vilistlaste pereliikmed ja sõbrad ning külla tulid ka Uuemõisa algkooli lapsed. Pisemad nautisid kõige rohkem pehmeid ja armsaid Ranna Rantšo koduloomi ning magusasõbrad ootasid pikas järjekorras, et suhkruvatti nautida!

Õues kooli rohealal sai näha Ranna Rantšo loomi, meisterdada oma lemmikjäätis, kaunista ennast meie õpetaja Liisi poolt maalitud imeilusate näomaalingutega, uudistada Palivere vabatahtliku päästekomando tuletõrjeautot ja katsetada voolikust vee laskmist, mis palju nalja ja elevust laste seas tekitas ning maiustada heategevusliku kohviku värskete saiakestega. IT-eriala poisid lõbustasid huvilisi VR-prillide töötoaga. Muusika, mullid ja õhupallid lõid mõnusa meeleolu ning fotograaf jäädvustas kõik toredad hetked. 

See oli üks imeline ja rõõmurohke päev, mida meenutame veel pikalt! Tuli ka kiire otsus, et teeme jälle! Seega uuel aastal kordame seda toredat perepäeva kindlasti!

Aitäh korraldajatele ja teistele vabatahtlikele selle imelise perepäeva eest!

Aitäh fotograafile ja meie kooli vilistlasele Laura Vaherile, et panid selle toreda päeva piltidesse! 

Aitäh Papli Entertainment OÜ, kes toetas meid suhkruvatimasina ja mullimasinaga!

Aitäh Wiigi kohvikule, tänu kellele saime heeliumiga täidetud õhupallidega lapsi rõõmustada ja aitäh nende imeliste kaneelirullide eest!

Aitäh Palivere vabatahtlik päästekomando, et aitasite lapsi jahutada "veesõjaga" ja tutvustasite oma uhket tuletõrjeautot koos selle varustusega!

Aitäh Ranna Rantšo imearmsatele koduloomadele, kelle paitamine pakkus rõõmu nii suurtele kui väikestele!

Fotod: Laura Vaher

30. mail toimus HKHK-s imetore perepäev, mis tõi meie kooliperele ja sõpradele palju rõõmu! Üritus tõotas tulla päikseline ja armas ning just selline see ka oli!

Kolmanda kursuse turismiettevõtte teenindaja eriala õpilased korraldasid kogukonnaprojekti raames, ühe toreda perepäeva, kus leidus terve hulk lõbusaid tegevusi nii koolipere pisematele kui ka suurematele sõpradele!

Kohal olid meie kooli töötajate, õpilaste ning vilistlaste pereliikmed ja sõbrad ning külla tulid ka Uuemõisa algkooli lapsed. Pisemad nautisid kõige rohkem pehmeid ja armsaid Ranna Rantšo koduloomi ning magusasõbrad ootasid pikas järjekorras, et suhkruvatti nautida!

Õues kooli rohealal sai näha Ranna Rantšo loomi, meisterdada oma lemmikjäätis, kaunista ennast meie õpetaja Liisi poolt maalitud imeilusate näomaalingutega, uudistada Palivere vabatahtliku päästekomando tuletõrjeautot ja katsetada voolikust vee laskmist, mis palju nalja ja elevust laste seas tekitas ning maiustada heategevusliku kohviku värskete saiakestega. IT-eriala poisid lõbustasid huvilisi VR-prillide töötoaga. Muusika, mullid ja õhupallid lõid mõnusa meeleolu ning fotograaf jäädvustas kõik toredad hetked. 

See oli üks imeline ja rõõmurohke päev, mida meenutame veel pikalt! Tuli ka kiire otsus, et teeme jälle! Seega uuel aastal kordame seda toredat perepäeva kindlasti!

Aitäh korraldajatele ja teistele vabatahtlikele selle imelise perepäeva eest!

Aitäh fotograafile ja meie kooli vilistlasele Laura Vaherile, et panid selle toreda päeva piltidesse! 

Aitäh Papli Entertainment OÜ, kes toetas meid suhkruvatimasina ja mullimasinaga!

Aitäh Wiigi kohvikule, tänu kellele saime heeliumiga täidetud õhupallidega lapsi rõõmustada ja aitäh nende imeliste kaneelirullide eest!

Aitäh Palivere vabatahtlik päästekomando, et aitasite lapsi jahutada "veesõjaga" ja tutvustasite oma uhket tuletõrjeautot koos selle varustusega!

Aitäh Ranna Rantšo imearmsatele koduloomadele, kelle paitamine pakkus rõõmu nii suurtele kui väikestele!

Fotod: Laura Vaher