Taaskord õppekäigul 14. aprill HKHK

HKHK õpilased käisid projekti Praktiline turundus Haapsalu Kutsehariduskeskuse ettevõtlusõppes raames õpperühmadega K-19, K-20 ja T-20 külastamas erinevaid ettevõtteid.

Põhjaliku ülevaate väikeettevõtte tegevusest andis Bennet Puit OÜ juhataja Paavo Vikat. Selle ettevõtte põhitegevusalaks on puittoodete valmistamine. Nad valmistavad erinevast materjalist treppe, sise- ning välisuksi.

Edasi liikusime Vabamus avatud Henrik Roonemaa kureeritud näitusele “Miks Eesti? 30 aastaga ENSVst e-Eestiks". Näitus koos giidiga võttis kokku Eesti digiühiskonna kujunemisloo saavutused ja heidab pilgu ka meie tulevikku. Väljapanek oli mänguline ning kõnekas ja keskendus küsimusele, miks ikkagi sai just Eestist, endisest põllumajandusriigist digitaalne ühiskond.

Vabamust liikusime edasi Tallink Spa & Conference hotelli. Õpilased said ülevaate müügi- ja turundustegevusest. Seejärel suundusime hotelli ringkäigule, kus nägime millised on hotellitoad ning meil oli võimalus piiluda ka sealsesse sviiti. Ringkäigul saime samuti tutvuda hotelli restorani ning köögipoolega.

Ringkäigu hotellis lõpetas viktoriin Tallinki küsimustega ning osad õpilased võitsid sissepääsu piletid hotelli veekeskusesse.

Pille Nool, projektijuht ja kutseõpetaja

Pille Nool, projektijuht ja kutseõpetaja