Tähistasime aastapäevi ning pidasime pidu 29. august HKHK

Möödunud nädal oli kooli jaoks palju pidulikum, kui sellele eelnenud nädalad, sest tähistasime meie jaoks olulisi aastapäevi ning üle pika aja kohtusime oma endiste õpetajate ja töötajatega suurel vilistlaspeol.

26. augustil kogunesime kooli aulas, et tähistada olulisi tähtpäevi - Läänemaa kutseharidusel saab sel aastal täis 75. aastat ning HKHK tähistab 35. aastapäeva. Selleks kutsusime kokku oma õpetajad, head koostööpartnerid ja sõbrad, et neid tänada, sest ilma nendeta ei oleks kool täna selline, nagu ta on.

„Täna on siin need inimesed, kes on mänginud rolli selles, et saame siin täna olla. Kui ei oleks teid, ei saaks me tähistada 35. ja 75. sünnipäeva,” ütles sellest aastat kooli juhtiv Riinu Raasuke. Ta rõhutas, et täiskasvanuharidust ei saa olla, kui ei ole kogukonda.

Juuni lõpus ameti maha pannud endise direktori Ingrid Danilovi sõnul on HKHK teiste kutsekoolidega võrreldes noor, sest vahepeal oli ligi kolmkümmend aastat, kui Läänemaal kutseharidust ei antudki. "Kuigi koolil on 35 aasta jooksul olnud mitmeid arenguetappe ja vahepeal on kooli saatus rippunud ka juuksekarva otsas, on HKHK nüüdseks kujunenud regionaalseks hariduskeskuseks, sest enam kui pooled õpilased on Harjumaalt ja Tallinnast ning palju tullakse kooli ka Hiiu-, Rapla- ja Pärnumaalt", lisas ta juurde.

Kool tänas oma sõpru ja koosööpartnereid, kes moel või teisel kooli arengusse panuse on andnud. Õhtu lõpetuseks esines meeleoluka kontserdiga löökpillimängija Heigo Rosin, kelle looduslähedased meloodiad sobitusid sel päikeselisel õhtupoolikul imeliselt kokku.

Nädalavahetus jätkus pidustuste tähe all, sest 27. augustil pidasime maha ühe vägeva vilistlaste peo. Nii suur rõõm oli kohale tulnud endiste õpilastega ja töötajatega kohtumise üle! Tants ja trall kestis varaste hommikutundideni