Talvisel lõpuaktusel lõpetas 41 täiskasvanud õppijat 18. veebruar HKHK

Talv on on olnud osadele meie täiskasvanud õppijatele kiire aeg. Selja taha on jäetud kutseeksamid ja praktikate kaitsmised ning lõpuks on käes aeg nautida tulemusi.

18. veebruaril aset leidnud talvisel lõpuaktusel said koolipõhises ning töökohapõhises õppevormis õppinud 41 täiskasvanud õppijat kätte oma kutse- ja lõputunnistused.

Lõpetasid alljärgnevad õpperühmad:

Palju õnne teile kallid lõpetajad, saatku teie ettevõtmisi vaid edu ning loodetavasti kohtume mõnega teist juba uuesti koolis!

Lõpetasid alljärgnevad õpperühmad: