Toimus 2020/2021. õppeaasta avaaktus 02. september HKHK

Täna, 31. augustil kell 12 toimus koolimaja ees õuealal 2020/2021. õppeaasta avaaktus, et üheskoos tähistada esimest koolipäeva. Aktusele järgnes rühmajuhendaja tund ja uutele õpilastele ringkäigud koolihoonetes.

Pärast seda, algusega kell 13, on kogu koolipere oodatud ühisele piknikule kooli õuealal.

Tunniplaanijärgne õppetöö algab teisipäeval, 1. septembril kell 8.30. Tunniplaaniga saab tutvuda kooli kodulehel või Siseveebis.
Hetkeseisuga õpib koolis üle 750 õpilase, nendest esmakursuslasi on ligikaudu 300.

Vastuvõtt vabadele õppekohtadele toimub septembrikuu lõpuni või kuni õppekohtade täitumiseni.

Ilusat kooliaasta algust kogu kooliperele!

Ilusat kooliaasta algust kogu kooliperele!