Tööd alustab nutinõuandla 10. veebruar HKHK

Alates järgmisest neljapäevast (18.02) alustab tegevust HKHK nutinõuandla, mis on avatud neljapäeviti kell 15:45-18:15 ruumis 302. Nõuandla poole võivad pöörduda kõik koolipere liikmed (õpilased, õpetajad, töötajad) nutiabi ja nõustamise saamiseks ning elektroonika ja nutiseadmete diagnostikaks, tarkvaraliseks hoolduseks, tolmust puhastamiseks või lihtsamaks remondiks.

Tähelepanu!
Tegemist ei ole professionaalse remonditeenusega, vaid IT eriala õpilaste poolt õpetaja juhendamisel pakutava nutiabiga! Remondi- ja diagnostikategevusi teostatakse vaid lihtsamatel juhtudel. Keerulisematel juhtudel annab nutinõuandla soovitusi, millisesse ettevõttesse edasi pöörduda.

Esialgu plaanitakse teenust pakkuda vaid kooliperele.

Tähelepanu!

Esialgu plaanitakse teenust pakkuda vaid kooliperele.