Uudised

Tule meile külla! 26. oktoobril toimub HKHK-s traditsiooniline Oskuste ÖÖ 19. oktoober HKHK

26. oktoobril toimub HKHK-s kutseharidust ning erinevaid ameteid populariseeriv sündmus  OSKUSTE ÖÖ!


26. oktoobril toimub HKHK-s ja ka paljudes teistest kutsehariduskeskustes OSKUSTE ÖÖ! See sündmus on osa Euroopa kutseoskuste nädalast ning selle ürituse raames kutsume teid külla!

Ootame osalema nii väikeseid kui suuri. Huvilised saavad osaleda töötubades, tutvuda meie kooliga ja veeta üks tore õhtupoolik uusi oskusi omandades.

Kõlab põnevalt? Loe lähemalt, mis meil täpsemalt toimuma hakkab!

Tegevused ja töötoad:

Ringkäik HKHK majades algusega peamaja fuajees kell 18.00 ja 19.00. Ringkäiku viivad läbi HKHK õpilasesinduse noored.

12 akvarelli tehnikat algusega kell 17.30 peamaja kunstiklassis PH-215. Töötoa viib läbi meie õpetaja Liisi Karydi.

Puiduliikide määramine algusega kell 17.00 ja 18.00. Töötuba toimub puidumajas aadressil Tehnika põik 6 ning kutseõpetaja Epp Klimenko juhendamisel.

Leegitatud steik - flambeeritud veiseliha kahte erinevat moodi & degustatsioon. Töötuba algab kell 18.00 HKHK söögisaali tagaosas. Töötuba viivad läbi K-22 koka eriala õpilased Orm, Ketter ja Viktooria. 

Riidest salvrätikute voltimine. Töötuba algab kell 17.00 HKHK sööklas, juhendab HKHK teenindusjuht ja kutseõpetaja Kersti Õim. Tule õpi, kuidas pidulaud veelgi erilisemaks ja kaunimaks muuta! 

Tapeetimise nõuande nurk algab kell 17.00 HKHK ehitusmajas aadressil Tennise 10/12, Uuemõisa. Kutseõpetaja Tiit Lints ootab kõiki, kellel on küsimusi seoses tapeetimisega ajavahemikus kell 17.00 kuni 20.00. Tule ja saa parimat nõu oma ala asjatundjatelt ning tule tutvu, mida põnevat õpitakse meie ehitusmajas!

VR-prillidega köögimööbli kokkupanemine. Tule ja katseta virtuaalset maailma läbi VR prillide ja proovi panna kokku köögimööbel! VR-prillid ootavad huvilisi kutseõpetaja Aare Mehiste käe all peamaja fuajees kell 17.00 kuni 20.00.

Sissejuhatus robootikasse. Tule avasta IT erialaseid teadmisi meie tublide IT õpilaste Kristo Tammelehe ja Kristofer Andrese käe all. Töötuba alustab kell 18.00 HKHK kohvikus.

Arvutimängu loomine Godot mootoriga. Põnev töötuba, kus saad ise luua arvutimängu! Töötuba stardib kell 18.00 peamaja klassiruumis PH-310. Töötuba viivad läbi IT-eriala õpilased ja oma ala spetsialistid Karl Jugapuu ning Kert Kalamets.

Ülevaade Chat GPT-st. Just see põnev teema, mis täna kõiki huvitab! Tule avasta, kuidas teha koostööd Chat GPT-ga ja kuidas AI enda heaks tööle panna! Juhendab IT-eriala õpilane Erik Teppan. Töötuba stardib kell 18.00 Hakolas.

Kui sa ei tea, kus Sinu poolt välja valitud töötuba täpsemalt asub, siis peamaja fuajees tervitavad teid meie rõõmsad koolipere liikmed, kes juhendavad Sind õigesse kohta!

Ära unusta ennast kirja panna töötuppa/töötubadesse! Seda saad teha SIIN.

PS! Võta kaasa ka oma sõber, töökaaslane või pereliige!

Põnevust jätkub kõigile! Tule avasta oma anne ja omanda uusi oskusi!

26. oktoobril toimub HKHK-s ja ka paljudes teistest kutsehariduskeskustes OSKUSTE ÖÖ! See sündmus on osa Euroopa kutseoskuste nädalast ning selle ürituse raames kutsume teid külla!

Ootame osalema nii väikeseid kui suuri. Huvilised saavad osaleda töötubades, tutvuda meie kooliga ja veeta üks tore õhtupoolik uusi oskusi omandades.

Kõlab põnevalt? Loe lähemalt, mis meil täpsemalt toimuma hakkab!

Tegevused ja töötoad:

Ringkäik HKHK majades algusega peamaja fuajees kell 18.00 ja 19.00. Ringkäiku viivad läbi HKHK õpilasesinduse noored.

12 akvarelli tehnikat algusega kell 17.30 peamaja kunstiklassis PH-215. Töötoa viib läbi meie õpetaja Liisi Karydi.


Puiduliikide määramine algusega kell 17.00 ja 18.00. Töötuba toimub puidumajas aadressil Tehnika põik 6 ning kutseõpetaja Epp Klimenko juhendamisel.

Leegitatud steik - flambeeritud veiseliha kahte erinevat moodi & degustatsioon. Töötuba algab kell 18.00 HKHK söögisaali tagaosas. Töötuba viivad läbi K-22 koka eriala õpilased Orm, Ketter ja Viktooria. 

Riidest salvrätikute voltimine. Töötuba algab kell 17.00 HKHK sööklas, juhendab HKHK teenindusjuht ja kutseõpetaja Kersti Õim. Tule õpi, kuidas pidulaud veelgi erilisemaks ja kaunimaks muuta! 

Tapeetimise nõuande nurk algab kell 17.00 HKHK ehitusmajas aadressil Tennise 10/12, Uuemõisa. Kutseõpetaja Tiit Lints ootab kõiki, kellel on küsimusi seoses tapeetimisega ajavahemikus kell 17.00 kuni 20.00. Tule ja saa parimat nõu oma ala asjatundjatelt ning tule tutvu, mida põnevat õpitakse meie ehitusmajas!

VR-prillidega köögimööbli kokkupanemine. Tule ja katseta virtuaalset maailma läbi VR prillide ja proovi panna kokku köögimööbel! VR-prillid ootavad huvilisi kutseõpetaja Aare Mehiste käe all peamaja fuajees kell 17.00 kuni 20.00.

Sissejuhatus robootikasse. Tule avasta IT erialaseid teadmisi meie tublide IT õpilaste Kristo Tammelehe ja Kristofer Andrese käe all. Töötuba alustab kell 18.00 HKHK kohvikus.

Arvutimängu loomine Godot mootoriga. Põnev töötuba, kus saad ise luua arvutimängu! Töötuba stardib kell 18.00 peamaja klassiruumis PH-310. Töötuba viivad läbi IT-eriala õpilased ja oma ala spetsialistid Karl Jugapuu ning Kert Kalamets.

Ülevaade Chat GPT-st. Just see põnev teema, mis täna kõiki huvitab! Tule avasta, kuidas teha koostööd Chat GPT-ga ja kuidas AI enda heaks tööle panna! Juhendab IT-eriala õpilane Erik Teppan. Töötuba stardib kell 18.00 Hakolas.

Kui sa ei tea, kus Sinu poolt välja valitud töötuba täpsemalt asub, siis peamaja fuajees tervitavad teid meie rõõmsad koolipere liikmed, kes juhendavad Sind õigesse kohta!

Ära unusta ennast kirja panna töötuppa/töötubadesse! Seda saad teha SIIN.

PS! Võta kaasa ka oma sõber, töökaaslane või pereliige!

Põnevust jätkub kõigile! Tule avasta oma anne ja omanda uusi oskusi!