Tunnustati HKHK õpetajaid ja töötajaid 09. oktoober HKHK

Õpetajate päeva puhul tunnustas Haridus- ja Teadusminister Mailis Reps silmapaistvaid haridustöötajaid. Tänukirja tubli töö eest täiskasvanuhariduse populariseerimisel sai HKHK koolitusjuht Ingrit Kera ning innustava tegevuse eest digioskuste õpetamisel kooli haridustehnoloog Airi Aavik.

Eile, 7. oktoobril toimunud Läänemaa aasta õpetaja ja täiskasvanuhariduse tunnustamisüritusel Blu Holmi restoranis tunnustati tublimaid õppijaid, õpetajaid, koolijuhte, õpitegusid ning ettevõtteidLäänemaa aasta kutseõpetaja 2020 tiitli pälvis kokaõpetaja Taavi Kuusik. Õpiteo eripreemia sai HKHK loodusgiidi LG18 õppegrupi veebis korraldatud Läänemaa Loodusfestival.

Aasta koolitajaks oli nomineeritud puiduosakonna kutseõpetaja Epp Klimenko ning aasta õppijateks kooli vilistlased Mari-Ann Männiste, Jaanika Eller, Heli Aasmäe ning Riina Rätsep, nendest kaks viimast on ühtlasi ka HKHK töötajad.

Õnneks on vaja õppida! Palju õnne teile kõigile!

Õnneks on vaja õppida! Palju õnne teile kõigile!