Uus algus ootab Sind! Noorte vastuvõtt on AVATUD! 19. märts

Juba homme tervitame ametlikult kevade algust, millal loodus hakkab tärkama ja päike annab uut energiat!

Ka põhikooli lõpetajatel ootab eest uus ja põnev ajajärk!

18. märtsil sai alguse Haapsalu Kutsehariduskeskuses kevadine vastuvõtt noortele õpilastele, kes juba varsti põhikooli lõpetama hakkavad ja tähtsaid tuleviku valikuid tegema peavad.

HKHK avab uksed uutele õpilastele, kes soovivad saada oma erialal tipptegijaks ja samal ajal omandada ka keskhariduse.

Sellel kevadel on noortel valida lausa seitsme erineva eriala vahel!

Erialad, mida saad õppida peale PÕHIKOOLI lõpetamist:

• TISLER
  • ÜLDEHITUS
  • BÜROOASSISTENT
  • IT-SÜSTEEMIDE NOOREMSPETSIALIST
  • TURISMITEENINDAJA
  • KOKK
  • ABIKOKK

Maikuus avaneb ka kutsevaliku eriala, mille käigus saab noor aasta jooksul katsetada erinevaid erialasid ja sellest lähtuvalt hiljem erialane valik teha.

Täiskasvanute vastuvõtt algab samuti maikuus. Lisainfo vastuvõtu kohta leiad www.hkhk.edu.ee/vastuvott.

INFOTUND noortele ja lapsevanematele veebis! 10. aprillil ootame kõiki huvilisi veebiinfotundi, kus tutvustame noorte kevadise vastuvõtu erialade sisu ja õppekorraldust ning vastame kõikidele küsimustele. Infotund toimub kell 18 Google Meetis: https://meet.google.com/zdt-ywjv-auy (vajuta lingile ja liitu infotunniga)!

Kevadel oleme kooliga esindatud erinavatel värbamis- ja karjääripäevadel Hiiumaal, Raplas, Haapsalus kui ka virtuaalsel töömessil, kus kõik huvilised saavad meiega lähemalt tutvust teha. Ootame kõiki, et jagada infot meie pakutavate erialade, õppimisvõimaluste ja koolituste kohta.

Meie kool on alati avatud ka külalistele!

Tuleme hea meelega külla ka koolidesse, et rääkida põhikoolinoortele, millised tulevikuvõimalused avanevad meie koolis õppides!

Kevad on aeg uuteks algusteks, uus algus ootab Sind Haapsalu Kutsehariduskeskuses!

Kohtumiseni HKHK-s!

Ka põhikooli lõpetajatel ootab eest uus ja põnev ajajärk!

Sellel kevadel on noortel valida lausa seitsme erineva eriala vahel!

Erialad, mida saad õppida peale PÕHIKOOLI lõpetamist:

• TISLER
  • ÜLDEHITUS
  • BÜROOASSISTENT
  • IT-SÜSTEEMIDE NOOREMSPETSIALIST
  • TURISMITEENINDAJA
  • KOKK
  • ABIKOKK

Meie kool on alati avatud ka külalistele!

Kohtumiseni HKHK-s!