Vahvlid, Lotte, mängud ja koerad: õpilaste kogukonnaprojekt tõi lastele palju rõõmu! 27. mai HKHK

Bürooassistendi eriala II kursuse õpilastel oli õppetööga seoses vaja korraldada kogukonnaprojekt, kus õpilased ise ideest kuni korralduseni ühe põneva ürituse või ettevõtmise läbi viivad!

Kogukonnaprojektiks valiti sõpruse teema ehk kutsuti külla Haapsalu Lasteaed Tarekese lasteaia Oravakeste rühm. Noored valisid projekti sihtrühmaks lapsed, kuna nende soov oli endast väiksematele toredaid mälestusi luua.

Üritus algas juba hommikul, kui õpilased panid valmis kõik vajaliku ürituse edukaks läbiviimiseks. Päev algas vahvlite küpsetamise ja kaunistamisega. Peale vahvlite söömist mängiti mänge ja tutvustati koolimaja. Lote tegelased lõbustasid lapsi nind kooli aulas vaadati ka Lotte multikat! Lõpetuseks osalesid lapsed koerte etendusel, kus bürooassistendi eriala õpilane Sandra koertega trikke tegi.

Koerte etendus aitas saada paaril lapsel ka koerte hirmust üle. Etenduse lõpus paitasid kõik lapsed juba täitsa julgelt üliarmsaid ja karvaseid esinejaid!

Ürituse lõpus jagati kõikidele lastele tunnistused osalemise eest ja Haapsalu Kutsehariduskeskuse kui ka Haapsalu Politsei- ja Piirivalveamet kostitas lapsi väikese meenega.

Loodame, et väikesed sõbrad jäid päevaga rahule ja külastavad ka tulevikus meie kooli.

Suur aitäh korraldajatele ning rõõmsatele ja lõbusatele osalejatele!

Kohtumiseni HKHK-s!

Suur aitäh korraldajatele ning rõõmsatele ja lõbusatele osalejatele!

Kohtumiseni HKHK-s!