Võrus peeti EO võistlusi kergejõustikus 12. september HKHK

7.-8. septembril toimusid Võrus Eriolümpia kergejõustiku võistlused, milles osales 145 sportlast 28 asutusest. Esindatud oli ka Haapsalu Kutsehariduskeskus. Võisteldi 100m, 400m, 800m jooksudes, palliviskes, kaugus- ja kõrgushüppes, kuulitõukes ning pendelteates. Uue alana võisteldi Väike-Rootsi teatejooksus, kus võistkonna liikmetel tuli läbida 100m, 200m, 300m, 400m.

Võistlustulemused olid alljärgnevad:

Abikoka AK-22 õpilane Janno Mürkhein saavutas kuulitõukes oma rühma vanuseklassis 1. koha ning kaugushüppes 6. koha.

Üldehituse E-22 õpperühma noormees Egon Naur saavutas kuulitõukes 3. koha ning 100m jooksus 5. koha.

Abikoka AK-22 õpilane Raile Lundver aga kaugushüppes ning 800m jooksus 1. koha.

Väike-Rootsi teatejooksus saavutas HKHK võistkond aga tubli 4. koha.

Õpilasi saatis kehalise kasvatuse õpetaja ning treener Mehis Ehanurm.

Palju õnne väga heade tulemuste saavutamise eest nii võistlustel osalenud õpilastele kui ka treenerile!

Võistlustulemused olid alljärgnevad:

Abikoka AK-22 õpilane Raile Lundver aga kaugushüppes ning 800m jooksus 1. koha.

Väike-Rootsi teatejooksus saavutas HKHK võistkond aga tubli 4. koha.

Õpilasi saatis kehalise kasvatuse õpetaja ning treener Mehis Ehanurm.