Visuaalne kommunikatsioon lihtsate vahenditega

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi, millele lisandub iseseisev töö

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK arvutiklass, peahoone III korrusel.  Klassis on olemas töökohad, arvutid, kõik õppeks vajalik. Vajadusel kasutatakse e-õpe, mis toimub Google Meet keskkonnas, videokohtumistena ning õpe salvestatakse. E-õppe käigus  toimub kontaktõpe koolitajaga, selle käigus toimub praktiliste ülesannete lahendamine. Osalejal peab olema valmidus digitaalselt allkirjastada osalemist tõendavaid registreerimislehtesid.

Läbiviimise aeg: 28. oktoober kuni 9.detsember, kell 17:00-20:00, neljapäeviti.

Koolitust juhendab koolitaja ja haridustehnoloog Airi Aavik.  Airil on tehnikateaduste magistrikraad (2019). Ta on lõpetanud 2015. aastal Haapsalu Kolledži „nutiõpetaja“ eriala. Koolitab erinevate haridusasutuste õpetajaid kasutama tänapäevast digimaailma õpetajatele ja õpilasele kasulikul ning vajalikul moel (HARNO ja TLÜ Haapsalu Kolledži koolitaja). Airi Aavikul on täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutsetunnistust.

Sihtrühm: isikud, kes vajavad visuaalse kommunikatsiooni algteadmisi tööalaselt (näiteks teenindussektoris töötavad inimesed, administraatorid, väikeettevõtjad jt).

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise oskus baastasemel

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Nutiseadme kasutamise põhialused suunitlusega pilt, video ja heli
  • Pildistamise põhitõed. Pilditöötlus nutivahendis/arvutis
  • Autoriõigused. Fotod ja helid veebis, otsing ja salvestamine - töö arvutis
  • Infograafika: posterid, kuulutused, voldikud - töö arvutis
  • Ekraanivideol põhinevate juhendite loomine - töö arvutis
  • QR -koodi loomine ja lugemine - töö nutivahendis/arvutis
  • Slaidiesitluste loomine nutivahendis/arvutis

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi, millele lisandub iseseisev töö

Läbiviimise aeg: 28. oktoober kuni 9.detsember, kell 17:00-20:00, neljapäeviti.

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise oskus baastasemel

Teemad on täpsemalt õppekavas