Vastuvõtt

HEV

Haapsalu Kutsehariduskeskusel on kogemusi haridusliku erivajadusega (HEV) õppijate õpetamisel kutseõppes juba 1997. aastast. Kui kool alustas tegevust Uuemõisas, kohandati koolikeskkond ning õpilaskodu sobivaks liikumispuudega õppijatele (kaldteed, liftid, trepironija, invatoad õpilaskodus jmt).

Baashariduse nõudeta või lihtsustatud õppekava alusel saab õppida:

Nõustamiskeskusega NÕUKE on abiks  sobiva eriala või õppekava leidmisel, võta meiega julgelt ühendust!

Arutame koos õppimisvõimaluste üle ja tutvume koolikeskkonnaga.

• Juht-õppenõustaja Liina Krips e-post: liina.krips@hkhk.edu.ee, telefon 53 229 152
  • Psühholoog Reet Saareväli e-post: reet.saarevali@hkhk.edu.ee,  telefon 666 1757

Alates 2009. aastast on koolil koostööleping Astangu Kutserehabilitatisoonikeskusega korraldades kutseõpet keskuse õpilastele.

Vastuvõtuinfo Astangu Kutserehabilitatisoonikeskuses

Baashariduse nõudeta või lihtsustatud õppekava alusel saab õppida:

Arutame koos õppimisvõimaluste üle ja tutvume koolikeskkonnaga.

Vastuvõtuinfo Astangu Kutserehabilitatisoonikeskuses