Erivajadusega inimese probleemse ehk tähendusliku sh seksuaalse käitumise juhendamine

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: õpe viiakse läbi kutsehariduskeskuse õppeklassides, kus on olemas koolitusteks vajalikud vahendid: tahvel, arvuti, töökohad koolitajale ja õppijatele, videoprojektor jms. Vajadusel saab kasutada arvutiklassi, kooli raamatukogu ja tahvelarvuteid. Teoreetilist õpet on kool vajadusel valmis korraldama Google Meet või Zoom keskkonnas.

Läbiviimise aeg: 11. arpill ja 12. aprill, kell 8:30-15:45 koolitaja Monika Salumaa. 19. aprill, kell 17:00-20:00 ja 26. aprill, kell 18:15 -21:00 koolitaja Riin Rosenperk.

Koolitajad on Monika Salumaa ja Riin Rosenperk.  Monika on Haapsalu Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja. Töötab alates 1986. aastast erihoolekandes, põhihariduselt tegevusterapeut (üks Eestis esimesi), 15 viimast aastat olnud käitumisekspert - tegeleb probleemsete kliendijuhtumitega. Täiskasvanute koolitaja aastast 2001. Riin on Haapsalu Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja. Ta on Läänemaa Haigla, aktiivravi osakonna õde. Lääne-Tallinna Keskhaigla, sünnitustoa ämmaemand ja Perekooli koolitaja ja ka perede individuaalne koolitaja.

Sihtrühm: sotsiaalhoolekande valdkonna töötajad (hooldustöötajad, tegevusjuhendajad, tugiisikud, lapsehoidjad, lasteaiaõpetaja assistendid), kes vajavad tuge probleemse käitumise juhendamisel oma töös.

Õppe alustamise nõuded: töötamine erialal.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Probleemne (tähenduslik) käitumine
  • Käitumise juhendamine, sekkumine
  • Seksuaalareng lastel

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel. Enne registreerumist tutvuge palun Covid-19 levikust tulenevate nõuetega koolitustel osalemiseks.

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi

Õppe alustamise nõuded: töötamine erialal.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Probleemne (tähenduslik) käitumine