Kalligraafia algkursus

Õpime tundma kalligraafia töövahendeid, erinevaid tehnikaid ja kirjastiile. Saame kokku 6 õhtul, igal õhtul on uus teema. Rõhk praktilisel õppel, kus saad ise harjutada ja arendada oma ilukirja oskuseid. Sobib väga hästi neile, kes soovivad kauneid õnnitluskaarte kirjutada.

Registreeru koolitusele siin. Kui soovid sarnast koolitust tervele kollektiivile, võta ühendust allpool oleva kontaktisikuga.

Hind: 198€. Lisainfo maksmise kohta.

Läbiviimise aeg:  2.nov - 7.dets, neljapäeviti kl 17.00 - 19.15, kokku 6 korral.

Grupi suurus: 7-10 inimest

Koolituse maht: 18 akadeemilist tundi, millele lisandub iseseisev töö.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK kunstiõpetuse klassis.

Koolitaja Aile Nõupuu on kunstiharidusega ja sellist õpet varemgi läbi viinud. Loe Aile blogist varem toimunud kursuste kohta.

Õppe alustamise nõuded: valmisolek iseseisvateks ilukirja harjutusteks.

Sihtrühm:

• Kunstihuvidega inimesed, kes soovivad arendada oma ilukirja oskusi
  • Väikeettevõtte töötajad, kes vajavad kalligraafia oskusi oma töös (näiteks lillepoodide müüjad, õnnitluskaartide valmistajad jne.)

Teemad:

• Sissejuhatus (3 tundi). Kalligraafia töövahendid, tehnikad. Kirjaharjutused õigete kirjutusvõtete omandamiseks.
  • Antiikva kirjastiil (3 tundi). Antiikva kirjaharjutused: majusklid ja minusklid (suur- ja väiketähed). Üla- ja alapikendid.
  • Kursiiv kirjastiil (3 tundi). Kursiivkirja harjutused.
  • Untsiaal kirjastiil (3 tundi). Untsiaalkirja harjutused
  • Gooti kirjastiil (3 tundi). Gooti kirja harjutused.
  • Praktilised ülesanded ilukirja kasutamiseks (3 tundi) - õnnitluskaardid, inspiratsioonitahvlid, kutsed jmt.

Detailsem sisu õppekavas

KOGU KOOLITUSKALENDER

Hind: 198€. Lisainfo maksmise kohta.

Grupi suurus: 7-10 inimest

Koolituse maht: 18 akadeemilist tundi, millele lisandub iseseisev töö.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK kunstiõpetuse klassis.

Õppe alustamise nõuded: valmisolek iseseisvateks ilukirja harjutusteks.

Sihtrühm:

• Kunstihuvidega inimesed, kes soovivad arendada oma ilukirja oskusi

Teemad:

• Kursiiv kirjastiil (3 tundi). Kursiivkirja harjutused.
  • Untsiaal kirjastiil (3 tundi). Untsiaalkirja harjutused
  • Gooti kirjastiil (3 tundi). Gooti kirja harjutused.

Detailsem sisu õppekavas

KOGU KOOLITUSKALENDER