Külaliskorteri koristamise ABC

Suvisel turismihooajal võib koristusteenuse pakkuja olla olukorras, kus eelmiste ja uute klientide vahele jääb väga vähe aega. Kuid klienti see ei huvita, et sinul väike ajaaken oli, tema jaoks peab väljarenditav pind olema korras ja puhas. Samas suutes kiiresti ja efektiivselt koristada lood endale võimaluse saada suuremat teenistust.

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 65€. Lisainfo maksmise kohta.

Läbiviimise aeg: 26. juuni 09:00-16:00

Läbiviimise koht: Haapsalu Kutsehariduskeskuse Hosteli maja puhastusteeninduse õppeklass (Ehitajate tee 7)

Keda ootame koolitusele?

• Isikud, kes pakuvad koristusteenust (külaliskorterid, puhkemajad, asutused).

• Muud huvilised, ka need kes rakendaksid saadud oskuseid vaid kodustes tingimustes.

Koolitaja: Liisi Lehtsaar-Reisner on omandanud ise aja jooksul oskuse koristada kiirelt ja efektiivselt ning on oma teadmisi valmis ka teistega jagama.

Teemad:

Auditoorsed tunnid:

• aseptika

• koristamise tarvikud ja -meetodid

• ergonoomia

• kemikaalid

Praktilised tunnid:

• erinevate ruumide aseptiline koristamine (sise- ja välisruumid)

• voodite korrastamine

Detailne sisu õppekavas.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 65€. Lisainfo maksmise kohta.

Läbiviimise aeg: 26. juuni 09:00-16:00

Keda ootame koolitusele?

• Isikud, kes pakuvad koristusteenust (külaliskorterid, puhkemajad, asutused).

Teemad:

Auditoorsed tunnid:

• aseptika

• koristamise tarvikud ja -meetodid

• ergonoomia

• kemikaalid

Praktilised tunnid:

• erinevate ruumide aseptiline koristamine (sise- ja välisruumid)

• voodite korrastamine

Detailne sisu õppekavas.