Selgusid aasta õppija 2023 laureaadid - tule vali oma lemmik! 04. september HKHK

Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon Andras valib igal aastal Täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames aasta õppijat, õpitegu, koolitajat ja õppijasõbralikku tööandjat. Sel aastal esitati aasta õppija tiitlile maakondades kokku 147 kandidaati.

Siinkohal saame kuulutada välja, et juba varasuvel Läänemaa täiskasvanuhariduse võrgustiku poolt valiti meie maakonnas Läänemaa aasta õppijaks 2023 HKHK kutseõpetaja Cynne PõldäärPalju õnne Cynnele!

Lisaks Cynnele saab HKHK koolipere veel rõõmustada, sest meie värske lapsehoidja eriala vilistlane Helen Viilukas valiti Hiiumaa aasta õppijaks 2023. Palju õnne ka Helenile!

01.-14. september saab valida kõikide maakondade aasta õppija 2023 laureaatide seast rahva lemmiku. Hääletada ja kõikide maakondade õppijate õpi- ja edulugusid saate näha siit.

Teised 2023 Läänemaa aasta laureaadid avalikustatakse 04. oktoobril Lääne maakonna täiskasvanuhariduse tunnustamisüritusel, mis on stardisündmuseks selleaastasele täiskasvanud õppija nädalale 11.-22. oktoobril.

Annika Armipaik-Nukki

Lääne maakonna täiskasvanuhariduse koordinaator.

Annika Armipaik-Nukki

Lääne maakonna täiskasvanuhariduse koordinaator.