Pehme mööbli restaureerimine

Koolitus on välja töötatud mõeldes pehme mööbli eriala lõpetanud inimestele. Koolituse eesmärgiks on restaureerida tugitool. Töö käigus arenevad, täienevad ja kinnistuvad pehme mööbli valmistamise ja pehme mööbli restaureerimise alased teadmised. Omandatakse uusi töövõtteid keerukamate õmblussõlmede õmblemisel, tugitooli disainimisel ja tuunimisel. Oma restaureeritava tooli võtab iga koolitatav ise kaasa. Lisatasuna tulevad vajalikud materjalid( poroloon, vedrud, vajadusel kattekangas).

Koolitusrühm on täitunud. Grupiga saab liituda erandkorras ja koolitajate nõusolekul inimene, kellel on eelnevad teadmised pehme mööbli valmistamisest.

Läbiviimise aeg: 15.okt 2022-11.märts 2023, laupäeviti 1 kord kuus.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 7, Haapsalu KHK sadulsepa õppeklassis

Koolituse maht: 48 akadeemilist tundi

Sisu õppekavas

Koolitajad: Janne Muuli, Marek Tarkin

Kursuste korraldamise kord. Covid-19 nõuded.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Läbiviimise aeg: 15.okt 2022-11.märts 2023, laupäeviti 1 kord kuus.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 7, Haapsalu KHK sadulsepa õppeklassis

Koolituse maht: 48 akadeemilist tundi

Sisu õppekavas

Koolitajad: Janne Muuli, Marek Tarkin

Kursuste korraldamise kord. Covid-19 nõuded.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Kontaktisik