Daniil Pahalin pälvis Decathloni kokandusvõistlusel pronksmedali 07. november HKHK

Käesoleval nädalal toimus AEHT korraldatud Euroopa hotelli- ja turismikoolide erialavõistlus Decathlon, kus osales meie koka eriala 2. kursuse õpilane Daniil Pahalin, võites oma tiimiga pronksmedali.

Tegemist on kokandusliku kümnevõistlusega, milles osalevad rahvusvahelised meeskonnad erinevatest Euroopa koolidest. Lisaks Daniilile kuulus tema võistkonda Daniel (Austriast) ja Lea (Prantsusmaalt).

Soovime Daniilile ning tema juhendajale Taavile pronksmedali puhul palju, palju õnne!