Kutsevaliku õppe õpilased markeerisid HKHK ümbruses reguleerimata ülekäiguradu 08. oktoober HKHK

6. oktoobri hommikul markeerisid HKHK kutsevaliku õppe õpilased Siiri-Liis, Kalev, Kevert-Anders, Carina, Heino ja Daniil ning õpetajad Heli Nõupuu, Merle Zibo ja Margit Ojaots õppehoonete ümbruses paiknevaid reguleerimata ülekäiguradu.

Markeerimisprojekti “PEATU, VAATA, VEENDU!” korraldab Politsei- ja Piirivalveamet koostöös Maanteeametiga ning selle eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel. Kooli ümbruses said markeeritud viis reguleerimata ülekäiguradaTööprotsessist valmib õpilaste kaasabil ka video.

Suur tänu projektis osalenud õpilastele ja õpetajatele, kes muutsid kooli ümbruse liiklusohutumaks!