Uudised

Sügisestel lõpuaktustel said lõputunnistuse 91 täiskasvanud õppijat 01. oktoober HKHK


Sügis on olnud täiskasvanud lõpetajatele kiire aeg. Selja taha on jäetud kutseeksamid ja kaitsmised ning käes on aeg nautida tulemusi.

Sügisestel lõpuaktustel said koolipõhises ning töökohapõhises õppevormis õppinud 91 täiskasvanud õppijat kätte oma kutse- ja lõputunnistused.

Oma kõnes lõpetajatele lausus kooli direktor Ingrid Danilov, et koolil on tõesti hea meel kõigi lõpetajate üle, sest töö ja pere kõrvalt õppimine, eriti veel sellises pikalt määramatus olukorras, näitas meile, et teis oli visadust viia kavandatu lõpule. Hea meel oli direktoril tõdeda ka veel seda, et lõpetajate seas oli neid, kes omandanud meie koolis kolmandat, neljandat, või lausa viiendat eriala.

24. septembril lõpetas 48 õppijat järgmistel erialadel:

01. oktoobril lõpetas 43 õppijat järgmistel erialadel:

Palju õnne teile kallid lõpetajad, saatku teie ettevõtmisi vaid edu ning loodetavasti kohtume mõnega teist juba uuesti koolis!

Sügis on olnud täiskasvanud lõpetajatele kiire aeg. Selja taha on jäetud kutseeksamid ja kaitsmised ning käes on aeg nautida tulemusi.

Sügisestel lõpuaktustel said koolipõhises ning töökohapõhises õppevormis õppinud 91 täiskasvanud õppijat kätte oma kutse- ja lõputunnistused.

Oma kõnes lõpetajatele lausus kooli direktor Ingrid Danilov, et koolil on tõesti hea meel kõigi lõpetajate üle, sest töö ja pere kõrvalt õppimine, eriti veel sellises pikalt määramatus olukorras, näitas meile, et teis oli visadust viia kavandatu lõpule. Hea meel oli direktoril tõdeda ka veel seda, et lõpetajate seas oli neid, kes omandanud meie koolis kolmandat, neljandat, või lausa viiendat eriala.

24. septembril lõpetas 48 õppijat järgmistel erialadel:

01. oktoobril lõpetas 43 õppijat järgmistel erialadel:

Palju õnne teile kallid lõpetajad, saatku teie ettevõtmisi vaid edu ning loodetavasti kohtume mõnega teist juba uuesti koolis!