Tegevustest tulvil jõulueelsed nädalad võtsid kokku koolipere jõulukontsert-aktused 17. detsember HKHK

Jõulumeeleolu HKHKs algas esimese advendiga, mil kutsevaliku õppe KVA-21 ja turismiettevõtte teenindaja M-19 õpilased õpetaja Marju Heldema juhendamisel andsid oma panuse koolimaja kaunistamisel.

Detsembri algus möödus traditsioonilise õpilaste jõulupeo korraldamise tähe all. Sellel aastal võtsime plaani korraldada meeldejääv pidu. Seepärast kutsusime peo toetuseks ellu mitmeid heategevuslikke tegevusi. Panustada oli võimalus mitmel moel.

Õpilaste ideena toimus heategevuslik kohvik, kus teenindajateks ja kokkadeks olid õpilased ise. Kohvikukülastajate tagasiside oli äärmiselt positiivne. Õpilasi juhendasid teenindusõpetaja Kersti Õim ning koka õpetaja Taavi Kuusik.

Toimus ka heategevuslik oksjon, kuhu sai koolipere anda ise valmistatud käsitööd ja hoidiseid. Osaleda sai nii koolis kohapeal kui veebis.

Kõikide heategevuslike aktsioonide tulu suunati õpilaste jõulupeo eelarvesse.

8. detsembril toimus kauaoodatud õpilaste jõulupidu, kus õpilased said esineda playback etteastetega, jagati sponsorite poolt väljapandud auhindu ja kuulutati välja ka aasta ägedaim, sõbralikuim ning sportlikuim õpilane ning koos veedeti aega lõbusaid seltskonnamänge mängides. Õhtu peaesinejaks oli räppar reket ja toreda peo lõpetas värvikas ilutulestik. Õhtut juhtis väga meeleolukalt matemaatika õpetaja Margit Ojaots. Korraldajad soovivad teda südamest tänada!

• Parim etteaste 2021 - õpilasesindus
  • HKHK sõbralikuim õpilane 2021 - Markus Mets (V-20)
  • HKHK ägedaim õpilane 2021 - Ranno Randoja (IT-19)
  • HKHK sportlikuim õpilane 2021 - Keidi-Kaisa Liik (M-21)

Siinkohal soovime väga tänada kõiki sponsoreid, kes aitasid õpilaste jõulupeo just nii põnevaks muuta: Fra Mare Thalasso Spa, Hestia Hotel Haapsalu Spa, Uuemõisa Autokeskus ja Wiigi Kohvik. Samuti täname K-20 õpperühma, kes valmistasid peo jaoks maitsvad jõuluroad õpetaja Taavi Kuusiku juhendamisel.

Kahe viimase nädala jooksul on rühmadesiseselt peetud ühiseid koosviibimisi jõulupühade tähistamiseks.

Jõulutegevused koolis lõpetasid eilsed pidulikud kontsert-aktused ja traditsiooniline koolipere ühine jõululõuna, kus direktor Ingrid Danilov võttis kokku möödunud aasta. Tunnustati õpilasi ja nende juhendajaid, kes osalenud edukalt võistlustel, aga ka neid, kes muul moel HKHK tegevustesse panustanud. Muusikalise etteastega rõõmustasid kooliperet vokaaltrio The Swingin' Sisters ja maitsva jõululõuna eest kandis hoolt HKHK köögitiim.

Soovime kõikidele rahulikku jõuluaega ja tegusat uut aastat!

Kõikide heategevuslike aktsioonide tulu suunati õpilaste jõulupeo eelarvesse.

• Parim etteaste 2021 - õpilasesindus
  • HKHK sõbralikuim õpilane 2021 - Markus Mets (V-20)
  • HKHK ägedaim õpilane 2021 - Ranno Randoja (IT-19)
  • HKHK sportlikuim õpilane 2021 - Keidi-Kaisa Liik (M-21)

Soovime kõikidele rahulikku jõuluaega ja tegusat uut aastat!