Uudised

Valminud on koolielu ja õppimisvõimalusi tutvustav veebileht 05. märts HKHK


Avatud uste päeva küll sel aastal meie koolis ei olnud võimalik korraldada, kuid sellest pole midagi  - tutvustame oma õppimisvõimalusi ning koolielu sel korral veebipõhiselt!

Oleme valmis saanud veebilehe Sutori keskkonda, kus õpilaste ideede baasil ja nendega koostöös on valminud videoklipid, mis tutvustavad nii koolielu kui põhikoolijärgseid erialasid. Veebilehel olles soovitame vajutada nuppu "Present", siis kuvatakse info ja videod täisekraanil!

Sel aastal avame esmakordselt noortele suunatud erialade vastuvõtu juba 8. märtsil, et põhikooli lõpetajal ei jääks kooli tõttu otsuse tegemine edasise haridustee jätkamise osas viimasele minutile. Avaldusi saab täita sisseastumise infosüsteemis SAIS

Vastuvõtuvestlused noorte erialadele toimuvad 20.-22. aprillini, lisainfo vestluse toimumise ja aja kohta on välja toodud veebilehel bit.ly/hkhkuksed. Vestluse käigus saab õpilane teadmise, kas soovitud eriala õpilasele sobib. Vestlusele võib tulla koos lapsevanemaga, sest tutvustame vestluse toimumise päeval ka kooli õppekeskkonda.

Vastuvõtt täiskasvanute erialadele algab 1. maist sisseastumise infosüsteemi SAIS kaudu. Kogu vastuvõtuinfo on kättesaadav HKHK kodulehel.

Kui teil tekib veebilehte vaadates lisaküsimusi, siis andke meile sellest kindlasti teada aadressil tiia.tiisler@hkhk.edu.ee või helistades telefonil 5569 5070 (Tiia)

Kohtumiseni HKHKs!

 

Avatud uste päeva küll sel aastal meie koolis ei olnud võimalik korraldada, kuid sellest pole midagi  - tutvustame oma õppimisvõimalusi ning koolielu sel korral veebipõhiselt!

Oleme valmis saanud veebilehe Sutori keskkonda, kus õpilaste ideede baasil ja nendega koostöös on valminud videoklipid, mis tutvustavad nii koolielu kui põhikoolijärgseid erialasid. Veebilehel olles soovitame vajutada nuppu "Present", siis kuvatakse info ja videod täisekraanil!

Sel aastal avame esmakordselt noortele suunatud erialade vastuvõtu juba 8. märtsil, et põhikooli lõpetajal ei jääks kooli tõttu otsuse tegemine edasise haridustee jätkamise osas viimasele minutile. Avaldusi saab täita sisseastumise infosüsteemis SAIS

Vastuvõtuvestlused noorte erialadele toimuvad 20.-22. aprillini, lisainfo vestluse toimumise ja aja kohta on välja toodud veebilehel bit.ly/hkhkuksed. Vestluse käigus saab õpilane teadmise, kas soovitud eriala õpilasele sobib. Vestlusele võib tulla koos lapsevanemaga, sest tutvustame vestluse toimumise päeval ka kooli õppekeskkonda.

Vastuvõtt täiskasvanute erialadele algab 1. maist sisseastumise infosüsteemi SAIS kaudu. Kogu vastuvõtuinfo on kättesaadav HKHK kodulehel.

Kui teil tekib veebilehte vaadates lisaküsimusi, siis andke meile sellest kindlasti teada aadressil tiia.tiisler@hkhk.edu.ee või helistades telefonil 5569 5070 (Tiia)

Kohtumiseni HKHKs!