Vastuvõtt

Vastuvõtt 2022/2023 õppeaastal

Dokumentide vastuvõtt erialadele toimub alates 1. maist sisseastumise infosüsteemis SAIS ja etteregistreerimisel E-R koolis kohapeal kl10-14  (ruumis 119). Registreerimine telefonil 666 1751.

Haapsalu Kutsehariduskeskus on õppetöös paindlik, uuendusmeelne ja nüüdisaegse õppekeskkonnaga hubane kool, kus väärtustatakse iga õpilast ja püütakse neile pakkuda parimat õpet. Õpilased hindavad kõrgelt koolis valitsevat sooja ja toetavat õhkkonda, õpetajate professionaalsust ja sõbralikkust ning õpetamise taset. Kooli õpilaskonnast suurema osa moodustavad täiskasvanud õppijad õppides enamasti töö ja pereelu kõrvalt.

Avaldusi on võimalik esitada sisseastumise infosüsteemis SAIS. Sisenedes keskkonda, tuleb lehel vajutada "Otsi konkursse" ning leida õppeasutuse loetelust Haapsalu Kutsehariduskeskus.

Tutvu ka tulevase õppija infolehega!

KUTSEKESKHARIDUSÕPPE ERIALAD NOORELE ÕPPIJALE PÄRAST PÕHIKOOLI:

HEV ÕPPIJALE:

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TSÜKLIÕPPES

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TÖÖKOHAPÕHISES ÕPPEVORMIS

Meie juures saad jätkata oma pooleliolevat haridusteed ja omandada põhikooli või gümnaasiumihariduse.

----------------------------------------------------------------

Vastuvõtuvestlused ja testid toimuvad vastavalt kandideerimIsavaldusel välja toodud kuupäeval.

Vastuvõtukomisjonile esitatavad dokumendid:

1.) avaldus elektroonselt; vajutada "Otsi konkursse" ning otsida õppeasutuse alt Haapsalu Kutsehariduskeskus

• täidetakse elektroonselt internetis (ID-kaardiga)
  • täidetakse kokkuleppel koolis kohapeal (vajalik kehtiv ID-kaart)

2.) isikut tõendav dokument

• pass või ID kaart

3.) haridust tõendav dokument - enne lõputunnistuse kättesaamist võib esitada koopia lõpetava klassi hinnetelehest või klassitunnistusest!

• põhi- või keskharidust tõendav dokument – originaal või dokumendi originaali alusel koolis kinnitatud koopia
  • põhikooli lõpetajatel valge koolitunnistus
  • koolikohustuse ea ületanud põhihariduseta isikutel viimane haridust tõendav dokument

Õpilaste vastuvõtu kord

Isikuandmete töötlemine Haapsalu Kutsehariduskeskuses

Täpsem info: õppeinfospetsialist Maarika Kuik
e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 6661751

Vastuvõtuotsuseid on võimalik näha SAISis.

Varasemate õpingute ning töökogemuse (VÕTA) arvestamine:

Haapsalu Kutsehariduskeskuses on võimalik taotleda varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamist. VÕTA arvestamisel saab üle kanda varasemas tasemehariduses õpitut, muu organiseeritud õppetegevuse (kursused jne) ja töökogemuse kaudu ning igapäevase tegevuse käigus ja vabal ajal õppimise tulemusi. Varasemad õpi- või töökogemused peavad vastama õppekavas olevatele teemadele või õpiväljunditele.

Töötukassa toetus infotehnoloogia, hooldustöö ja CNC-pingi töötlemise erialadel:

Eesti Töötukassa pakub toetust kutsekoolis õppivatele tööealistele töötavatele ja töötutele inimestele määratud tingimustel infotehnoloogia, hooldustöö, tegevusjuhendaja ja CNC-pingi töötlemise ja paljudel teistel erialadel. Kui tingimused sobivad Sinu valitud erialaga või kuulud mõnesse toetuse saajate kategooriasse, siis võta kindlasti  ühendust  Eesti Töötukassaga! Toetust on võimalik saada juhul, kui Töötukassasse on avaldus toetuse saamiseks esitatud 30 päeva jooksul õpilase nimekirja arvamisest.

Tutvu ka tulevase õppija infolehega!

KUTSEKESKHARIDUSÕPPE ERIALAD NOORELE ÕPPIJALE PÄRAST PÕHIKOOLI:

HEV ÕPPIJALE:

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TSÜKLIÕPPES

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TÖÖKOHAPÕHISES ÕPPEVORMIS

----------------------------------------------------------------

Vastuvõtukomisjonile esitatavad dokumendid:

• täidetakse elektroonselt internetis (ID-kaardiga)
  • täidetakse kokkuleppel koolis kohapeal (vajalik kehtiv ID-kaart)

2.) isikut tõendav dokument

• pass või ID kaart

• põhikooli lõpetajatel valge koolitunnistus

Õpilaste vastuvõtu kord

Isikuandmete töötlemine Haapsalu Kutsehariduskeskuses

Täpsem info: õppeinfospetsialist Maarika Kuik
e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 6661751

Vastuvõtuotsuseid on võimalik näha SAISis.

Varasemate õpingute ning töökogemuse (VÕTA) arvestamine: