Vastuvõtt

Vastuvõtt 2021

Dokumentide vastuvõtt vastuvõtuperioodil noorte ja täiskasvanute erialadele koolis kohapeal kell 10-14 (ruumis 119)  ja veebis.

Vastuvõtt noortele

01.05-30.06; täiendav vastuvõtt alates 05.07

Vastuvõtt täiskasvanutele

01.05-27.06; täiendav vastuvõtt alates 05.07

Haapsalu Kutsehariduskeskus on õppetöös paindlik, uuendusmeelne ja nüüdisaegse õppekeskkonnaga hubane kool, kus väärtustatakse iga õpilast ja püütakse neile pakkuda parimat õpet. Õpilased hindavad kõrgelt koolis valitsevat sooja ja toetavat õhkkonda, õpetajate professionaalsust ja sõbralikkust ning õpetamise taset. Kooli õpilaskonnast suurema osa moodustavad täiskasvanud õppijad õppides enamasti töö ja pereelu kõrvalt.

Avaldusi on võimalik esitada sisseastumise infosüsteemis SAIS. Sisenedes keskkonda, tuleb lehel vajutada "Otsi konkursse" ning leida õppeasutuse loetelust Haapsalu Kutsehariduskeskus.

KUTSEKESKHARIDUSÕPPE 4. TASEME ERIALAD

BAASHARIDUSE NÕUDETA VÕI LIHTSUSTATUD ÕPPEKAVA ALUSEL

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TSÜKLIÕPPES

HARIDUSNÕUDETA:

PÕHIHARIDUSE BAASIL:

KESKHARIDUSE BAASIL:

* erialal on piiratud arv tasuta õppekohti

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TÖÖKOHAPÕHISES ÕPPEVORMIS

Vastuvõtuvestlused noorte erialadel toimuvad jooksvalt pärast avalduse esitamist.

Täiskasvanud õppijatele toimuvad vestlused 24. augustil veebis (välja arvatud hooldustöötajate eriala, kelle vestlus toimub koolis kohapeal).

Võtame vastu avaldusi ka ÜLDHARIDUSÕPPE õppekavadele. Vastuvõtutingimustega saad tutvuda kooli kodulehel.

Vastuvõtukomisjonile esitatavad dokumendid:

• avaldus elektroonselt; vajutada "Otsi konkursse" ning otsida õppeasutuse alt Haapsalu Kutsehariduskeskus
    • täidetakse elektroonselt internetis (ID-kaardiga)
    • täidetakse kokkuleppel koolis kohapeal (vajalik kehtiv ID-kaart)
  • isikut tõendav dokument
    • pass või ID kaart
  • haridust tõendav dokument
    • põhi- või keskharidust tõendav dokument – originaal või dokumendi originaali alusel koolis kinnitatud koopia;
    • põhikooli lõpetajatel valge koolitunnistus;
    • koolikohustuse ea ületanud põhihariduseta isikutel viimane haridust tõendav dokument;

Õpilaste vastuvõtu kord

Isikuandmete töötlemine Haapsalu Kutsehariduskeskuses

Täpsem info: õppeinfospetsialist Maarika Kuik
e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 6661751

Vastuvõtuotsuseid on võimalik näha SAISis.

Varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamine

Haapsalu Kutsehariduskeskuses on võimalik taotleda varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamist (VÕTA). VÕTA arvestamisel saab üle kanda varasemas tasemehariduses õpitut, muu organiseeritud õppetegevuse (kursused jne) ja töökogemuse kaudu ning igapäevase tegevuse käigus ja vabal ajal õppimise tulemusi. Varasemad õpi- või töökogemused peavad vastama õppekavas olevatele teemadele või õpiväljunditele.

Töötukassa toetus infotehnoloogia, hooldustöö ja CNC-pingi töötlemise erialadel.

Eesti Töötukassa pakub toetust kutsekoolis õppivatele tööealistele töötavatele ja töötutele inimestele määratud tingimustel infotehnoloogia, hooldustöö, tegevusjuhendaja ja CNC-pingi töötlemise ja paljudel teistel erialadel. Kui tingimused sobivad sinu valitud erialaga või kuulud mõnesse toetuse saajate kategooriasse, siis võta kindlasti  ühendust  Eesti Töötukassaga! Toetust on võimalik saada juhul, kui Töötukassasse on avaldus toetuse saamiseks esitatud 30 päeva jooksul õpilase nimekirja arvamisest.

KUTSEKESKHARIDUSÕPPE 4. TASEME ERIALAD

BAASHARIDUSE NÕUDETA VÕI LIHTSUSTATUD ÕPPEKAVA ALUSEL

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TSÜKLIÕPPES

HARIDUSNÕUDETA:

PÕHIHARIDUSE BAASIL:

KESKHARIDUSE BAASIL:

* erialal on piiratud arv tasuta õppekohti

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TÖÖKOHAPÕHISES ÕPPEVORMIS

Vastuvõtukomisjonile esitatavad dokumendid:

• täidetakse elektroonselt internetis (ID-kaardiga)
    • täidetakse kokkuleppel koolis kohapeal (vajalik kehtiv ID-kaart)
  • isikut tõendav dokument
    • pass või ID kaart
  • haridust tõendav dokument
    • põhikooli lõpetajatel valge koolitunnistus;

Õpilaste vastuvõtu kord

Isikuandmete töötlemine Haapsalu Kutsehariduskeskuses

Täpsem info: õppeinfospetsialist Maarika Kuik
e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 6661751

Vastuvõtuotsuseid on võimalik näha SAISis.

Varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamine

Vastuvõtt noortele