Külalislahkuse videotreening majutus- ja toitlustusasutuse teenindajale

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi, lisandub iseseisev töö.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK õppeklassis, kus on olemas kõik õppetööks vajalikud vahendid.

Läbiviimise aeg: aeg on täpsustamisel (2022)

Koolitaja on Maris Nõgu. Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor turismi- ja restoraniettevõtluse töökohapõhise õppe erialajuht ja õppejõud.

Sihtrühm: õppele on oodatud teenindussektoris töötavad inimesed kes soovivad oma igapäevaseid suhtlemisoskusi tööl parendada.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Mida ja kuidas öelda teeninduses
  • Erinevate kultuuride vaheline kommunikatsioon, kliendi ootused. Kutse-eetika
  • Videotreening

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi, lisandub iseseisev töö.

Läbiviimise aeg: aeg on täpsustamisel (2022)

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Mida ja kuidas öelda teeninduses