Alustame peagi noortele suunatud kevadiste vastuvõtuvestlustega 24. märts HKHK

Sel aastal oleme katsetamas vastuvõtu korralduses midagi uut - esmakordselt alustasime dokumentide vastuvõttu noorte erialadele juba märtsi algusest. Avaldusi saab täita sisseastumise infosüsteemis SAIS

Et noorte haridustee jätkamise otsused ja kooli sissesaamine ei lükkuks augustikuusse ning nad saaksid kooli vastuvõtmise otsusest teada juba vahetult pärast põhikooli lõpetamist, pakume noortele võimalust esitada sisseastumisavaldus kevadel ning läbida vastuvõtuvestlus juba enne põhikooli lõpetamist.

Kevadised vastuvõtuvestlused ja testid toimuvad ajavahemikul 20. aprillist kuni 22. aprillini. Vestluse aja lepib kandidaadiga kokku kooli töötaja SAIS-is esitatud avalduse põhjal.

Palume kindlasti vestlusele kaasa võtta isikut tõendav dokument ning valge tunnistus või väljavõte hinnetelehest. Vestluse käigus saab kandidaat teadmise, kas soovitud eriala õpilasele sobib. Vestlusele võib tulla koos lapsevanemaga, sest tutvustame vestluse toimumise päeval soovijatele ka kooli õppekeskkonda ning -laboreid.

Vastuvõtuvestluste ajakava:

Sel kevadel valmis koolil ka erialasid tutvustav veebileht Sutori keskkonnas, kus oleme lisaks erialade tutvustusele pööranud tähelepanu ka kooli õppekeskkonna tutvustamisele. PS! Veebilehel olles soovitame vajutada nupule "Present", siis kuvatakse info ja videod täisekraanil!

Täiskasvanutele suunatud kutseõppe erialadele alustame avalduste vastuvõtmist alates 1. maist samuti läbi sisseastumise infosüsteemi SAIS.

Vastuvõtuvestluste ajakava: