Suvistel aktustel said lõputunnistuse 176 lõpetajat 21. juuni HKHK

Eelmisel nädalal toimusid suvised lõpuaktused, kus tunnistused anti kätte ühtekokku 176-le tublile koolilõpetajale.

Neljapäeval, 17. juunil toimus noorte erialade lõpuaktus, kus lõpetajaid oli järgmiselt erialadelt:

Reedel, 18. juunil toimus lõpuaktus meie täiskasvanud õppijatele. Lõpetajaid oli järgmiselt erialadelt:

Reedel said oma lõputunnistused kätte ka üldhariduse osakonna 1 põhikooli ja 9 gümnaasiumi lõpetajat.

Mitmed õppegrupid sooritasid kutseeksamit 100%-liselt. Näiteks kõik bürootöö, turismiettevõtte teenindaja, tegevusjuhendaja, bürootöötaja, lapsehoidja ning tekstiilkäsitöö eriala õppegrupis õppijad said lõputunnistusele lisaks erialase kutsetunnistuse.

Soovime lõpetajatele palju õnne ning tuult teie tiibadesse!

Soovime lõpetajatele palju õnne ning tuult teie tiibadesse!