Meie koolist

Vabad töökohad

Läänemaa suurimas kutsekoolis saad oma kätega valmis voolida tuleviku tipptegijad! Oleme pühendunud õppijate kaasamisele ning individuaalselele arengule.

Meie kool on täis elu ja positiivset energiat, kus on alati ruumi uutele ideedele ja enesearengule! Sinu selja taga on toetav ja kokkuhoidev meeskond ning kaasaegne töökeskkond.

Väärtustame loomingulisust, vabadust ja vastutust!

Aga miks töötada HKHK-s? Vaata videost! Meie kooli töötajate ja õppijate arvamusi meie koolis. Loe siit!

Homsed tegijad õpivad Haapsalu Kutsehariduskeskuses!

HKHK ootab oma meeskonda:

HKHK otsib ARHIIVITÖÖ KORRALDAMISE õpetajat bürooassistendi erialale

Sul on väga hea kogemuste pagas arhiivinduses või sellega seotud valdkonnas ja oled valmis jagama oma teadmisi ning inspireerima järgmise põlvkonna bürootööassistente?

Siis me otsime just SIND! Võta vastu põnev väljakutse ning tule anna oma teadmised edasi tulevastele säravatele bürooassistentidele!

Sind kõnetab:

• Vaheldusrikas töö

• Osaline ja paindlik tööaeg

• Konkurentsivõimeline töötasu

• Kaasaegne arenev ja motiveeriv töökeskkond

• Ühtehoidev, toetav ja rõõmus kollektiiv

Ootame Sinult:

• Kõrgharidust arhiivindusega seotud valdkonnas

• Eelnevat õpetamiskogemust ja/või praktilist töökogemust arhiivinduses

• Head arvutikasutusoskust ja kogemust erinevate infosüsteemide ning andmebaasidega

Sa tunned ennast kodus:

• Teabe süstematiseerimises

• Töös infosüsteemide ja andmekogudega

• Digiarhiivinduses

• Arhiiviskeemi koostamises

• Dokumentide kahjustuste kõrvaldamises

• Arhiivi kasutamises ja dokumentide laenutuse korraldamises

Töökoht:  Haapsalu (Uuemõisa)

Tööaeg: osaline koormus (180 auditoorset tundi õppeaastas)

Tööle asumise aeg: september 2024

Lisainfo: Merle Mäesalu (äri- ja sotsiaalteenuste osakonna juhataja), telefon +372 517 1704.

Kui tunned, et see väljakutse kõnetab Sind, siis ootame Sinu CV-d e-posti aadressile merle.maesalu@hkhk.edu.ee hiljemalt 17. juuli 2024.

Ootame Sind kandideerima!

---------------------------------------------

Haapsalu Kutsehariduskeskus on saanud "Tervist edendav töökoht" märgise!

Tervise Arengu Instituut koostöös Tööinspektsiooniga andis 2024 aasta kevadise hindamisvooru tulemusena märgise kasutusõiguse 26 tööandjale, sealhulgas ka meie koolile!

See tunnustus näitab, et väärtustame oma töötajaid ja õpilasi ning panustame järjepidevalt turvalise ja tervisliku töökeskkonna loomisesse. Oleme pühendunud liikumisaktiivsuse edendamisele, tasakaalustatud toitumise propageerimisele ning ennetustööle!

Väärtustame loomingulisust, vabadust ja vastutust!

Homsed tegijad õpivad Haapsalu Kutsehariduskeskuses!

HKHK ootab oma meeskonda:

HKHK otsib ARHIIVITÖÖ KORRALDAMISE õpetajat bürooassistendi erialale

Sind kõnetab:

• Vaheldusrikas töö

• Osaline ja paindlik tööaeg

• Konkurentsivõimeline töötasu

• Kaasaegne arenev ja motiveeriv töökeskkond

• Ühtehoidev, toetav ja rõõmus kollektiiv

Ootame Sinult:

• Kõrgharidust arhiivindusega seotud valdkonnas

• Eelnevat õpetamiskogemust ja/või praktilist töökogemust arhiivinduses

Sa tunned ennast kodus:

• Teabe süstematiseerimises

• Töös infosüsteemide ja andmekogudega

• Digiarhiivinduses

• Arhiiviskeemi koostamises

• Dokumentide kahjustuste kõrvaldamises

• Arhiivi kasutamises ja dokumentide laenutuse korraldamises

Töökoht:  Haapsalu (Uuemõisa)

Tööaeg: osaline koormus (180 auditoorset tundi õppeaastas)

Tööle asumise aeg: september 2024

Ootame Sind kandideerima!

---------------------------------------------

Haapsalu Kutsehariduskeskus on saanud "Tervist edendav töökoht" märgise!