Meie koolist

Vabad töökohad

Läänemaa suurimas kutsekoolis saad oma kätega valmis voolida tuleviku tipptegijad! Oleme pühendunud õppijate kaasamisele ning individuaalselele arengule.

Meie kool on täis elu ja positiivset energiat, kus on alati ruumi uutele ideedele ja enesearengule! Sinu selja taga on toetav ja kokkuhoidev meeskond ning kaasaegne töökeskkond.

Väärtustame loomingulisust, vabadust ja vastutust!

Aga miks töötada HKHK-s? Vaata videost! Meie kooli töötajate ja õppijate arvamusi meie koolis. Loe siit!

Homsed tegijad õpivad Haapsalu Kutsehariduskeskuses!

HKHK ootab oma meeskonda:

HKHK ootab oma meeskonda PUIDUVALDKONNA JUHTÕPETAJAT

Otsime kirglikku ja kogenud puiduvaldkonna inimest, kes võtaks enda hoole alla puiduvaldkonna juhtõpetaja rolli. Kui oled valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi ning inspireerima järgmise põlvkonna puidutööstuse spetsialiste, siis see võib olla just Sinu võimalus!

Sind kõnetab:

• Vaheldusrikas töö

• Osaline ja paindlik tööaeg

• 56 päeva põhipuhkust

• Täienduskoolitused ja enesetäiendamise võimalused

• Ühtehoidev, toetav ja lõbus kollektiiv

Peamised tööülesanded:

• Valdkonna õppekavade koostamine ja arendamine

• Õppijate praktikal osalemise toetamine

• Koostöö koordineerimine osakonna sees

• Puidutöö töökodade ja laborite haldamine ning nende varustuse ja materjalide korraldamine.

• Tööstusstandardite ja ohutusnõuete järgimine õppetöös

• Õppijate õpetamine

Mis on eelisteks?

• Kõrgharidus või kutseharidus puidutöö valdkonnas või sellega seotud erialal.

• Eelnev töökogemus puiduvaldkonnas

• Kogemus õppekavade koostamisel ja õpetamisel kutsekoolis või sarnases keskkonnas.

• Hea suhtlemis- ja juhendamisoskus ning võime innustada ja motiveerida õpilasi.

Asukoht:  Haapsalu (Uuemõisa)

Tööaeg: osaline koormus (0,5)

Tööle asumise aeg: august 2024

Lisainfo telefonil 5343 9817 (Riinu Raasuke, direktor)

Kui tunned, et see väljakutse kõnetab Sind ja sul on soov oma kogemusi jagada ning noori puidutööstuse spetsialiste inspireerida, siis ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressile kool@hkhk.edu.ee.

Tööpakkumine jääb avatuks kuni sobiva kandidaadi leidmiseni.

Ootame Sind meiega liituma ja olema osa meie pühendunud meeskonnast!

---------------------------------------------

Väärtustame loomingulisust, vabadust ja vastutust!

Homsed tegijad õpivad Haapsalu Kutsehariduskeskuses!

HKHK ootab oma meeskonda:

HKHK ootab oma meeskonda PUIDUVALDKONNA JUHTÕPETAJAT

Sind kõnetab:

• Vaheldusrikas töö

• Osaline ja paindlik tööaeg

• 56 päeva põhipuhkust

• Täienduskoolitused ja enesetäiendamise võimalused

• Ühtehoidev, toetav ja lõbus kollektiiv

Peamised tööülesanded:

• Valdkonna õppekavade koostamine ja arendamine

• Õppijate praktikal osalemise toetamine

• Koostöö koordineerimine osakonna sees

• Tööstusstandardite ja ohutusnõuete järgimine õppetöös

• Õppijate õpetamine

Mis on eelisteks?

• Kõrgharidus või kutseharidus puidutöö valdkonnas või sellega seotud erialal.

• Eelnev töökogemus puiduvaldkonnas

Asukoht:  Haapsalu (Uuemõisa)

Tööaeg: osaline koormus (0,5)

Tööle asumise aeg: august 2024

Lisainfo telefonil 5343 9817 (Riinu Raasuke, direktor)

Tööpakkumine jääb avatuks kuni sobiva kandidaadi leidmiseni.

Ootame Sind meiega liituma ja olema osa meie pühendunud meeskonnast!