Õppetöö

Õpperühmad



Õpperühm Eriala Rühmajuhendaja
K20, K19, K18, M20, M19, M18 Kokk, Turismiettevõtte teenindaja Heli Nõupuu
T18, T19, T20, PTH19 Tisler, Puittoodete tehnoloog Epp Klimenko
KVA20, AK19 Kutsevaliku õpe, Abikokk Reet Saareväli
V20, V19, V18, E18, LH20 Ehitusviimistlus, Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus, Lapsehoidja Eneli Uibo
IT19 IT-süsteemide nooremspetsialist Jana Koel
BT18, BT19, IT18 Bürootöö, IT-süsteemide nooremspetsialist Pille Alekand
IT20 IT-süsteemide nooremspetsialist Margit Ojaots
TJ19, TTJ20 Tegevusjuhendaja Stella Kisant
PG20 Pagar Marit Sillat
LG20 Loodusgiid Tiia Tiisler
PLS20A, PLS20B, HT20 Ehitusplekksepp, Hooldustöötaja Heidi Simisker
BTI20, BTI19, RP20, RP19 Bürootöötaja, Raamatupidaja Ülle Moks
PL19 Plaatija Inge Gagarina
MR20, MR19, MR18 Mööblirestauraator Maarika Kuik
KO19, KO18, KOT20 Kokk Tiina Sootalu
HTT20, HT19B Hooldustöötaja Leili Mutso
KE19, PLS20A, PLS20B Kaldkatuseehitaja, Ehitusplekksepp Villu Vapper
ITS19, ITT20 IT-süsteemide spetsialist, IT-tehnik Annika Armipaik-Nukki
LG19, LG18 Loodusgiid Kaire Reiljan
PT20A, PT19 Puhastusteenindaja Ivika Raudsepp
TKO19 Toitlustuskorraldus Kaire Raba
SK19, KT20 Silmuskuduja, Tekstiilkäsitöö Marju Heldema
PM20, PM19 Pehme mööbli valmistaja Janne Muuli
MEJ19 Majutusettevõtte juhtimine Enna Kallasvee

 

 

Õpperühm Eriala Rühmajuhendaja
K20, K19, K18, M20, M19, M18 Kokk, Turismiettevõtte teenindaja Heli Nõupuu
T18, T19, T20, PTH19 Tisler, Puittoodete tehnoloog Epp Klimenko
KVA20, AK19 Kutsevaliku õpe, Abikokk Reet Saareväli
V20, V19, V18, E18, LH20 Ehitusviimistlus, Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus, Lapsehoidja Eneli Uibo
IT19 IT-süsteemide nooremspetsialist Jana Koel
BT18, BT19, IT18 Bürootöö, IT-süsteemide nooremspetsialist Pille Alekand
IT20 IT-süsteemide nooremspetsialist Margit Ojaots
TJ19, TTJ20 Tegevusjuhendaja Stella Kisant
PG20 Pagar Marit Sillat
LG20 Loodusgiid Tiia Tiisler
PLS20A, PLS20B, HT20 Ehitusplekksepp, Hooldustöötaja Heidi Simisker
BTI20, BTI19, RP20, RP19 Bürootöötaja, Raamatupidaja Ülle Moks
PL19 Plaatija Inge Gagarina
MR20, MR19, MR18 Mööblirestauraator Maarika Kuik
KO19, KO18, KOT20 Kokk Tiina Sootalu
HTT20, HT19B Hooldustöötaja Leili Mutso
KE19, PLS20A, PLS20B Kaldkatuseehitaja, Ehitusplekksepp Villu Vapper
ITS19, ITT20 IT-süsteemide spetsialist, IT-tehnik Annika Armipaik-Nukki
LG19, LG18 Loodusgiid Kaire Reiljan
PT20A, PT19 Puhastusteenindaja Ivika Raudsepp
TKO19 Toitlustuskorraldus Kaire Raba
SK19, KT20 Silmuskuduja, Tekstiilkäsitöö Marju Heldema
PM20, PM19 Pehme mööbli valmistaja Janne Muuli
MEJ19 Majutusettevõtte juhtimine Enna Kallasvee